+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem sálu Praha

Klíčová slova: pronájem sálu, catering praha, raut, firemní večír

E-mail: booking@rezidenceostrovni.com

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2009

Popis: Sál Rezidence Ostrovní je pro svou atmosféru ideální volbou pro Vaše rauty, ale také firemní večírky a ostatní nezapomenutelné oslavy. Velmi rádi pro Vaši společenskou akci doporučíme vhodný catering.

Web: www.rezidenceostrovni.cz

Další související informace

Autodoprava Praha

autodoprava praha, malé stěhování, pronájem auta – Autodoprava Praha - služba autodopravy NON STOP 7 dnů v týdnu. Zajistíme autodopravu po Praze, České Republice, v případě potřeby autodopravu do zahraničí. Neváhejte zavolat a informovat se o možném termínu sjednání autodopravy. Telefonní číslo na dispečink 773 910 596. Autodoprava Praha nabízí kvalitní vozový park automobilů špičkových značek Mercedes a Volkswagen.

Cateringové společnosti P

cateringové služby Praha, catering Praha, catering – Cateringové společnosti Praha - catering Praha: Grilujeme vepřové, skopové i kuřecí maso, ale také lososy nebo pstruhy. Ideální pro rodinné oslavy, posezení s přátely, rauty, hostiny, firemní akce...

Manažerské dovednosti

Manažerské dovednosti Praha, Koučování, Firemní – Poznejte manažerské dovednosti KlonDike - firemní vzdělávání, koučování, psychodiagnostika, personální agentura. Akreditované manažerské dovednosti KlonDike jsou metody využívání ekonomických zdrojů.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.