+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem sálu Praha

Klíčová slova: pronájem sálu, catering praha, raut, firemní večír

E-mail: booking@rezidenceostrovni.com

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2009

Popis: Sál Rezidence Ostrovní je pro svou atmosféru ideální volbou pro Vaše rauty, ale také firemní večírky a ostatní nezapomenutelné oslavy. Velmi rádi pro Vaši společenskou akci doporučíme vhodný catering.

Web: www.rezidenceostrovni.cz

Další související informace

Catering

catering, raut, event, kongresový catering – BONTÉ CLASS, s.r.o. je firma specializující se na catering, program a technické zabezpečení různých typů párty, večírků, firemních eventů, společenských a kulturních akcí v celé ČR. Dále provozuje restaurace v Pardubickém kraji.

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha, pronájem vozidel, půjčovna aut – Autopůjčovna Jindřich Pich - Praha 6: poskytujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem osobních aut i užitkových vozidel s možností přistavení vozidla a pronájem do zahraničí. Bez omezení ujetých km.

Pronájem plošiny Praha

plošiny, pronájem plošin, plošiny praha, praha – Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny. Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny.

Načítání trvalo 0.0646 sekund.