+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pronájem sálu Praha

Klíčová slova: pronájem sálu, catering praha, raut, firemní večír

E-mail: booking@rezidenceostrovni.com

Datum vloľení do katalogu: 29. z??? 2009

Popis: Sál Rezidence Ostrovní je pro svou atmosféru ideální volbou pro Vaše rauty, ale také firemní večírky a ostatní nezapomenutelné oslavy. Velmi rádi pro Vaši společenskou akci doporučíme vhodný catering.

Web: www.rezidenceostrovni.cz

Další související informace

Gastroreality Praha

gastro reality Praha, pronájem restaurace, prodej – Inzertní server pro gastronomii a hortelnictví zveřejňuje tématicky zaměřené nabídky a poptávky - pronájmy a prodeje restaurací, hotelů, penzionů, hostinců, heren. Uvádíme též osvědčené kontakty na dodavatele

Autopůjčovna Praha

Autopůjčovna Praha, pronájem vozidel, půjčovna aut – Autopůjčovna Jindřich Pich - Praha 6: poskytujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem osobních aut i užitkových vozidel s možností přistavení vozidla a pronájem do zahraničí. Bez omezení ujetých km.

Complet Party

akce na klíč, svatba, firemní párty, vánoční večír – Pořádatel akcí na klíč, firemní párty, vánoční večírky, svatby a jiné společenské akce. Poskytujeme kompletní i částečný profesionální servis za bezkonkurenční cenu. Pořádatel akcí na klíč, firemní párty, vánoční večírky, svatby a jiné společenské akce. Poskytujeme kompletní i částečný profesionální servis za bezkonkurenční cenu.

Načítání trvalo 0.0725 sekund.