+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Residence Lesopark byty Praha

Klíčová slova: byty Letnany, bydleni Letnany, byty Praha, nove by

E-mail: residence@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Residence Lesopark nabízí k prodeji nové byty v Praze. Bydlení Letňany nabízí klidné prostředí v uzavřeném komplexu blízko lesa s vlastní zahradou. Byty Praha z Residence Lesopark jsou přitom jen pár minut do centra.

Web: www.rezidence-lesopark.cz

Další související informace

Real Development a.s.

real development, reality, nové bydlení, nové byty – Real Development, developerská společnost nabízí nové byty, novostavby. Nové bydlení v zeleni, velký výběr z nových projektů. Zajistíme hypotéky a stavební spoření. real development, reality, nové bydlení, nové byty, byty, novostavby, prodej bytů, hypotéka, hypotéky, stavební spoření, bydlení zeleni, zdravé bydlení

Nové byty Ostrava - Heřma

Nové byty Ostrava, pronájem, novostavba – Prodej nových bytů do osobního vlastnictví, 132 nadstandardních bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk v 15 obytných třípodlažních domech na pozemku o výměře 32 000 m2. Mezonetové byty, předzahrádky, balkóny, terasy, garáže a sklepní boxy.

Byty na prodej Praha

nové byty Praha, byty na prodej Praha, levné byty – Prodej nových bytů Na Bohdalci, Praha 10. Byty se nacházejí v pěkné lokalitě nedaleko vrchu Bohdalec, kousek od krásné přírody. Nabízíme různé velikosti bytů od 1+kk až po 4+kk s terasami, včetně dvou mezonetových bytů.

Načítání trvalo 0.0744 sekund.