+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Residence Lesopark byty Praha

Klíčová slova: byty Letnany, bydleni Letnany, byty Praha, nove by

E-mail: residence@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Residence Lesopark nabízí k prodeji nové byty v Praze. Bydlení Letňany nabízí klidné prostředí v uzavřeném komplexu blízko lesa s vlastní zahradou. Byty Praha z Residence Lesopark jsou přitom jen pár minut do centra.

Web: www.rezidence-lesopark.cz

Další související informace

Manag a.s.

byty prodej, novostavby, nové byty, developerské – MANAG stavební firma Zlín, Brno provádí kompletní dodávky staveb. Tvoří hrubé stavby, monolitické a železobetonové konstrukce, rekonstrukce budov. Realizuje developerské projekty. Nabízí byty a novostavby, pozemní stavby na klíč.

Rezidence Kavčí Hory

Rezidence Kavčí Hory, prodej bytů, byty Praha, – Luxusní, nadstandardní bydlení v zajímavě řešeném architektonickém prostoru v lokalitě Kavčích Hor Vrchol pražského panoramatu, dominanta Pankrácké pláně, stvořenou k výstavbě luxusními byty. Budova s průhledem, která dotváří její nezaměnitelný charakter a navozuje dojem plynulého přechodu parku z jedné strany do zelené vilové čtvrti strany druhé. Místo, splňující i ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení v Praze.

Nové byty Ostrava - Heřma

Nové byty Ostrava, pronájem, novostavba – Prodej nových bytů do osobního vlastnictví, 132 nadstandardních bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk v 15 obytných třípodlažních domech na pozemku o výměře 32 000 m2. Mezonetové byty, předzahrádky, balkóny, terasy, garáže a sklepní boxy.

Načítání trvalo 3.6352 sekund.