+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Residence Lesopark byty Praha

Klíčová slova: byty Letnany, bydleni Letnany, byty Praha, nove by

E-mail: residence@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. prosince 2011

Popis: Residence Lesopark nabízí k prodeji nové byty v Praze. Bydlení Letňany nabízí klidné prostředí v uzavřeném komplexu blízko lesa s vlastní zahradou. Byty Praha z Residence Lesopark jsou přitom jen pár minut do centra.

Web: www.rezidence-lesopark.cz

Další související informace

Holding Invest Group

stavba byty bydleni – Holding Invest Group je společnost, která vznikla na základě dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a znalostí trhu s nemovitostmi. Zabývá se investiční výstavbou bytových domů nebo se podílí na velkých investičních akcích. Poskytujeme kompletní servis, finanční a poradenskou službu v rámci výběru nejvhodnějšího způsobu financování nákupu bydlení dle individuálních potřeb klienta.

Residence Chodov

byty chodov, bydleni chodov, byty Praha, nove byty – Rezidence Chodov nabízí nové byty na Praze 4. Naše rezidence má ambice oslovit i náročnou klientelu vyhledávající kvalitní bydlení moderního stylu v Praze. Moderní architektura a bezbariérový přístup, to je Rezidnece Chodov.

Nové byty Praha

nové byty Praha, novostavby, nové byty – Portál Nové byty Praha představuje jednotný přehled nejzajímavějších nových bytů, které jsou v Praze nabízeny k prodeji. Nové byty můžete vybírat nejen podle lokality, ale také podle fáze výstavby a podle typu projektu.

Načítání trvalo 0.0993 sekund.