+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurace Praha

Klíčová slova: Restaurace Praha Vinohrady

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2012

Popis: Restaurace Praha – Vinohrady: české restaurace plná překvapení. Kapacita restaurace činí 50 míst a barové posezení umožňuje návštěvníkům restaurace strávit příjemné chvíle pohody. V jídelním lístku naleznete rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů.

Web: restaurace-praha-2.blgz.cz

Další související informace

Restaurant Maledivy

restaurace Praha 7, restaurant Praha 7, Malé Divy – Restaurant se nachází v lokalitě Praha 7 Holešovice. Útulný interiér na Vás ihned dýchne domácí atmosféru. Čeká zde na vás nejen tradiční mexická kuchyně, ale i mezinárodní. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Rozsáhlá vinotéka.

Restaurace Máneska

restaurace, restaurace Praha, restaurace Praha 2 – Naše menu, tak jak je zde již obvyklé, je provoněno čerstvými surovinami, které jsme pro vás pečlivě vybrali z našeho domova i z krajů odlehlých. Restaurace Máneska, Mánesova 59, Praha 2 - Vinohrady. Tel: 222 212 052

Restaurace Praha 2

Restaurace Praha 2 – Restaurace Praha 2: ryze česká restaurace s tradicí, kapacita restaurace činí 50 míst, barové posezení. V jídelním lístku naleznete rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Načítání trvalo 2.0271 sekund.