+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Restaurace Praha

Klíčová slova: Restaurace Praha Vinohrady

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2012

Popis: Restaurace Praha – Vinohrady: české restaurace plná překvapení. Kapacita restaurace činí 50 míst a barové posezení umožňuje návštěvníkům restaurace strávit příjemné chvíle pohody. V jídelním lístku naleznete rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů.

Web: restaurace-praha-2.blgz.cz

Další související informace

Restaurace Praha 6

restaurace praha 6,v praze, restaurací,restaurant – V naší restauraci Una Bella Canzone Vás rádi přivítáme a uvaříme pro Vás to nejchutnější jídlo, které jste kdy jedli. Říkali jsme si, co Vás, naše potenciální klienty, přesvědčí o tom, že umíme dobře své řemeslo a že si u nás opravdu pochutnáte. Co víc bychom Vám mohli ukázat, než to, jak vaříme. Nabízíme Vám tedy, abyste si uvařili s námi.

Restaurace Praha 6

Restaurace Praha 6, Praha 6, restaurace, Praha – Restaurace je součástí citlivě zrekonstruovaného selského stavení, kouzlo interiéru spočívá zvláště v imitaci původního selského nábytku. Kapacita restaurace je 40 – 80 míst + dětský koutek, v letních měsících zahrádka. Přijďte ochutnat vynikající pokrmy naší staročeské kuchyně.

Restaurace Botanic

restaurace Praha 4, restaurace Botanic, – Restaurace Botanic nabízí to nejlepší z mezinárodní kuchyně, jedinečné prostředí, čerstvé suroviny a mnoho dalšího. Možnost pořádání společenských akcí (svatby, oslavy, firemní akce). Přijďte se k nám přesvědčit na vlastní chuťové buňky.

Načítání trvalo 1.7615 sekund.