+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rodinné ubytovnání Praha

Klíčová slova: Levné ubytování v Praze, rodinné ubytovnání

E-mail: info@sunnyplace.eu

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2009

Popis: Rodinné levné ubytování v klidné pražské čtvrti Petřiny. Vhodné pro studenty, krátkodobé ubytování či batůžkáře. Rodinné levné ubytování v klidné pražské čtvrti Petřiny. Vhodné pro studenty, krátkodobé ubytování či batůžkáře.

Web: www.sunnyplace.eu/czech/cz_index.html

Další související informace

Hotely na nejlepší adrese v Praze

hotely praha, hotel, ubytování, gastronomie, cesto – SIVEK HOTELS je rodinná hotelová a gastronomická společnost s mnohaletou tradicí v oboru cestovního ruchu a týmem profesionálů, jejichž každodenní činností je zabezpečit vysoce kvalitní služby svým klientům a partnerům.

Wellness pobyty v Praze

wellness, lázeňské pobyty, wellness pobyty, praha, – Lázeňské pobyty v Praze, wellness pobyty, víkendové pobyty a firemní akce. Kvalitní hotely kde si užijete nejen wellness: whirlpool, pára, sauna, solárium, masáže, fitness, bowling,, ale kde najdete také hned několik sportovišť: tenis, squash, stolní tenis, badminton, golf indoor.

Rybí restaurace Praha 2

Rybí restaurace Praha 2, restaurace Praha 2 – Rybí restaurace Praha 2: rybí restaurace, česká restaurace s tradicí. Rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Načítání trvalo 0.0866 sekund.