+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rybí restaurace Praha 2

Klíčová slova: Rybí restaurace Praha 2, restaurace Praha 2

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: Rybí restaurace Praha 2: rybí restaurace, česká restaurace s tradicí. Rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Web: restaurace-02.blgz.cz

Další související informace

Restaurace Pod Smetankou

Restaurace Praha 2, česká kuchyně, lidové ceny. – Staročeská restaurace v centru Prahy. Klasická česká kuchyně, nabízíme hotovky, minutky, ryby, drůbež, zvěřinu, místní speciality, jídla pro vedetariány. Čepujeme 10% Gambrinus z tanků, 12% Plzeňský Prazdroj, 12% kvasnicový Hubertus z Kácova a jsme držiteli certifikátu za vynikající péči o čepované pivo. V restauraci se konají hudební večery se skupinami Yozefy, P.R.D.I., Trasa, Raci ad. V samostatném salonky si lze zahrát šipky na dvou elektronických terčích. Sportovní přenosy můžete sledovat na dvou velkoplošných obrazovkách. Součástí restauraje je galerie Royal Dux se stálou prodejní expozicí figurálního a ozdobného porcelánu. Obrazy a grafiku zde vystavují akademičtí kalíři Herbert Kisza a Renáta Kaiserová. V restauraci jsou samostatné nekuřácké salonky.

Touch restaurace v Praze

restaurace Praha, Touch restaurace Praha – Touch restaurant a lounge Praha to je nový koncept zdravého stravovánní v designovém prostředí s pozorným personálem. Nabízíme možnost firmeních oslav, pořádání narozenin a dalších událostí. Touch restaurace Praha.

Restaurace Praha 2

Restaurace Praha 2, nekuřácká restaurace, – Restaurace Praha 2: nekuřácká restaurace, firemní akce, koktejl bar. Restaurace s koktejl barem, která vás zaujme příjemnou přátelskou atmosférou, kde si můžete vychutnat středomořskou kuchyni a jídla od českých šéfkuchařů Nekuřácká restaurace, zimní zahrada s krbem a výhledem do palmové zahrady na jezírko s jesetery a koi kapry.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.