+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rybí restaurace Praha 2

Klíčová slova: Rybí restaurace Praha 2, restaurace Praha 2

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2011

Popis: Rybí restaurace Praha 2: rybí restaurace, česká restaurace s tradicí. Rybí speciality ze pstruha, candáta, kapra, lososa či jesetera. Jelikož ryba musí plavat, široký výběr z moravských vín a alkoholických nápojů. Kapacita restaurace umožňuje uspořádat svatbu, firemní akce i jiné oslavy.

Web: restaurace-02.blgz.cz

Další související informace

Restaurace Praha 2

Restaurace Praha 2, nekuřácká restaurace, – Restaurace Praha 2: nekuřácká restaurace, firemní akce, koktejl bar. Restaurace s koktejl barem, která vás zaujme příjemnou přátelskou atmosférou, kde si můžete vychutnat středomořskou kuchyni a jídla od českých šéfkuchařů Nekuřácká restaurace, zimní zahrada s krbem a výhledem do palmové zahrady na jezírko s jesetery a koi kapry.

Bytový textil

bytový textil Praha 2, dekorační látky Praha 2 – Bytový textil Praha 2: dekorační a potahové látky, tapety, bytový textil a štuky na zeď, malbu a nástěnné dekorace, vše od předních světových výrobců. Zajišťujeme zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování.

Restaurace Máneska

restaurace, restaurace Praha, restaurace Praha 2 – Naše menu, tak jak je zde již obvyklé, je provoněno čerstvými surovinami, které jsme pro vás pečlivě vybrali z našeho domova i z krajů odlehlých. Restaurace Máneska, Mánesova 59, Praha 2 - Vinohrady. Tel: 222 212 052

Načítání trvalo 0.0610 sekund.