+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Steak restaurant Praha

Klíčová slova: Steak restaurant Praha

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2012

Popis: Steak restaurant Praha: znovu otevřená restaurace. Restaurace je založená na tradici, přátelská až rodinná atmosféra s kvalitním servisem a hlavně osobním přístupem ke každému z Vás. Menu provoněno čerstvými surovinami, které jsme pro vás pečlivě vybrali z našeho domova i z krajů odlehlých.

Web: restaurant-p2.blgz.cz

Další související informace

Restaurant Maledivy

restaurace Praha 7, restaurant Praha 7, Malé Divy – Restaurant se nachází v lokalitě Praha 7 Holešovice. Útulný interiér na Vás ihned dýchne domácí atmosféru. Čeká zde na vás nejen tradiční mexická kuchyně, ale i mezinárodní. Stravování (obědy, večeře) je možné uvnitř restaurace nebo je pro vás připravena venkovní zahrádka. Rozsáhlá vinotéka.

Nádobí Praha

nádobí Praha – Litinové nádobí, smaltované i titanové nádobí, tlakové hrnce, pekáče do trouby, zahradní grily a grily na dřevěné uhlí.

Restaurant Praha 2

Restaurant Praha 2 – Restaurant Praha 2: znovu otevřená restaurace. Restaurace je založená na tradici, přátelská až rodinná atmosféra s kvalitním servisem a hlavně osobním přístupem ke každému z Vás. Menu provoněno čerstvými surovinami, které jsme pro vás pečlivě vybrali z našeho domova i z krajů odlehlých.

Načítání trvalo 1.9544 sekund.