+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SUSHI WORLD

Klíčová slova: sushi,sashimi,catering,narozeninova party

E-mail: sushi-world@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Profesionální sushi catering,výroba sushi na společenské akce (Firemní oslavy,soukromé párty,reklamní akce,lékařské kongresy),výroba sushi i přímo před Vašimi hosty tzv. sushi koutek.Osobní sushi maker.

Web: www.sushi-world.cz

Další související informace

Rady o party stanech

Rady pro pořízení party stanu – Příspěvky a info o party stanech pro pořádání všech kulturních i jiných akcí. Dozvíte se základní strukturu a druhy party stanů, kde se používají a základní vybavení. Přidejte také článek, týkající se party stanů.

AMUZA - Hry pro dospělé

společenské hry, vzdělávací hry, párty hry, erotic – Představte si veselou párty, romantickou chvilku s partnerem, erotickou předehru, zábavné odpoledne s potomkem, příjemně strávený zimní večer. Teď už to ovšem nemusí být jen představa! S hrami AMUZA je to realita za pár minut!

Párty servis.

ozvučení akcí, párty stany pronájem, bistrostolky – Kompletní realizace firemních a soukromích akcí na klíč, od návrhu přes realizaci. Půjčujeme párty stany, pivní sety, bistrostolky, židle, stoly, louče, grily. Nabízíme ozvučení akce, osvětlení, DJ na svatbu, karaoke, pódium kryté, nekryté, přehlídková mola, atd.

Načítání trvalo 0.0722 sekund.