+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SUSHI WORLD

Klíčová slova: sushi,sashimi,catering,narozeninova party

E-mail: sushi-world@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Profesionální sushi catering,výroba sushi na společenské akce (Firemní oslavy,soukromé párty,reklamní akce,lékařské kongresy),výroba sushi i přímo před Vašimi hosty tzv. sushi koutek.Osobní sushi maker.

Web: www.sushi-world.cz

Další související informace

DiscoGarage

disco, discogarage, disco rakovník, párty – Nabízíme zábavu až do rána v moderním prostředí, dva plně zásobené bary s milou obsluhou, akční ceny drinků, atraktivní program. Kapacita diskotéky je cca 300 osob. Otevřeno máme každý pátek a sobotu od 21:00hod. To znamená, že na Vás každý víkend čeká skvělá diskotéka s kvalitním programem. Spolupracujeme s Djs Rádia Relax.

Digital Jukebox Hire

digital jukebox, digital jukebox hire, party music – FunkyDiva Music UK Ltd je společnost, která poskytuje pronájem digitálních jukeboxů. Využít digital jukebox hire můžou lidé z UK. Digital jukeboxs jsou ideální pro pořádání párty, svateb a pracovních večírků. Pronájem digitálních jukeboxů mohou využít jednotlivci i společnosti. Digital Jukebox Hire bude brzy expandovat i za hranice UK.

Identifikační náramky

identifikační náramky, identifikační pásky, párty – Identifikační náramky jsou vhodné pro všechny příležitosti - na disko, párty nebo festival. Odlište své hosty našimi identifikačními pásky, třeba mladší 18ti let od starších nebo VIP. Vaše náramky potiskneme dle vašeho přání a tím získají na originalitě. Vše je skladem v našem e-shopu.

Načítání trvalo 0.0683 sekund.