+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SUSHI WORLD

Klíčová slova: sushi,sashimi,catering,narozeninova party

E-mail: sushi-world@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Profesionální sushi catering,výroba sushi na společenské akce (Firemní oslavy,soukromé párty,reklamní akce,lékařské kongresy),výroba sushi i přímo před Vašimi hosty tzv. sushi koutek.Osobní sushi maker.

Web: www.sushi-world.cz

Další související informace

Párty stany Jeso

párty stan, párty stany, party stany, party stan – Párty stany JESO jsou elegantní přístřešek pro kulturní akce, výstavní stánky, propagace i svatební hostiny. Multi Pavillon je prostorový modulový systém, který je možno nesčetnými způsoby kombinovat a využít přesně podle Vašich požadavků a představ.

Forum Brooklin

forum diskusia warez techno party disco – Diskusne forum zamerane na programovane hardware software a hry. Dalej zaujima sa o disco a podobne institucie.

Striptýz pro celou Moravu

striptýz, morava, párty – Pokud řešíte otázku, jaký program zvolit na firemní večírek, narozeninovou párty nebo třeba rozlučku se svobodou, máme pro Vás zajímavý návrh - Striptýz pro Vaší akci. Na webu striptyz-morava.com si snadno objednáte profesionální striptérku nebo striptéra a vůbec nevadí, že se Vaše akce koná v Brně, Ostravě nebo někde úplně jinde na Moravě. Naši účinkující jsou připraveni se dostavit na Vaší párty a rozproudit zábavu tak, že na to všihni zúčastnění budou ještě dlouho vzpomínat. Pamatujte, že Striptýz Morava je řešení zábavy na Vaší akci kdekoliv na Moravě.

Načítání trvalo 2.0691 sekund.