+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

SUSHI WORLD

Klíčová slova: sushi,sashimi,catering,narozeninova party

E-mail: sushi-world@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. srpna 2010

Popis: Profesionální sushi catering,výroba sushi na společenské akce (Firemní oslavy,soukromé párty,reklamní akce,lékařské kongresy),výroba sushi i přímo před Vašimi hosty tzv. sushi koutek.Osobní sushi maker.

Web: www.sushi-world.cz

Další související informace

FORUM SYSTÉMY spol. s r.o.

stany, velkostany, party stany, pergoly, markyzy, haly – Výroba, prodej, pronájem - stany, party stany, haly, sklady, přístřešky, speciální zastřešení, markýzy, clony, textilní a membránová architektura. Výroba - autoplachty, reklamní poutače, grafika. Služby - catering, lety balonem, zajištění společenských akcí.

AMUZA - Hry pro dospělé

společenské hry, vzdělávací hry, párty hry, erotic – Představte si veselou párty, romantickou chvilku s partnerem, erotickou předehru, zábavné odpoledne s potomkem, příjemně strávený zimní večer. Teď už to ovšem nemusí být jen představa! S hrami AMUZA je to realita za pár minut!

PÁRTY KLOKOČKA

Reklamní služby - fullservis, zábava, párty – Reklamní služby - fullservis, zábava, párty, eventy a firemní akce, doprovodný program, reklama - zajistíme i večírek s programem dle požadavků klienta, divadelní a mim. představení.Máme i skákací hrad na dětské party - napište nám!

Načítání trvalo 0.0507 sekund.