+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytování Praha - Absolutum

Klíčová slova: Hotel Praha, Hotel Praha 1, Hotel Absolutum

E-mail: absolutumhotelreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2010

Popis: Boutique hotel Praha Absolutum nabízí vysoký komfort ubytovacích služeb za dostupné ceny. Absolutum hotel Praha je v klidné lokalitě a přitom blízko samotného centra Prahy. Hotel Praha, Hotel Praha 1, Hotel Absolutum, ubytování Praha 7, boutique hotel Praha

Web: www.absolutumhotel.cz/

Další související informace

čtyřhvězdičkový Hotel Mic

Praha, Praze, 4, okolí, nedaleko, ubytování, hotel – Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Společnost dále nabízí pronájem konferenčních prostor v Praze, prostory pro školení a další.

Hotel Kampa Garden

ubytování Praha, hotel Praha – Hotel Kampa Garden, otevřený v září 2005, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy na ostrově Kampa, který je už po mnoho staletí Pražany využíván k odpočinku a příjemným procházkám po břehu Vltavy.

Ubytování v Praze, hotely, wellness

ubytování Praha, hotel Praha, hotely Praha – Informace pro vąechny, kteří se chystají na cestu do Prahy. Ubytování v Praze - hotely, penziony, ubytovny. Najděte si kvalitní bydlení v centru Prahy nebo v blízkosti po dobu Vaší návštěvy. Informace o památkách v Praze.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.