+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytovna Praha

Klíčová slova: ubytovna praha,levné ubytování praha,ubytování

E-mail: info@ubytovnapraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Ubytovna Praha 9 Čakovice je umístěna vedle Hotelu Imos Praha. Ubytovnu provozuje firma UBYTOVNY PRAHA, s.r.o. Hostel - ubytovna poskytuje levné ubytování pro firmy, turisty a studenty v Praze 9. Z ubytovny je dobré spojení na metro, u ubytovny je zastávka MHD. Ubytovna Praha poskytuje vhodné ubytování pro PVA Letňany. Pro firmy nabízí ubytovna možnost dlouhodobého ubytování v Praze pro zaměstnance firmy i pro služební cesty. Hypermarket Globus a čerpací stanice jsou přímo naproti ubytovně, v těsném sousedství Ubytovny Praha se nachází sportovní a relaxační centrum RLF. Obchodní zóna Letňany je od ubytovny vzdálena cca 1,5 km (Tesco, sportovní stadion). Ubytovna poskytuje vhodné ubytování pro firmy působící v Praze 7, 8 a 9 (Letňany, Ďáblice, Vysočany, Prosek, Kobylisy, Libeň, Holešovice). V letních měsících, na vánoce a na Silvestra doporučujeme ubytování v Ubytovně Praha rezervovat s dostatečným předstihem.

Web: www.ubytovnapraha.cz/

Další související informace

Ubytovna Praha

ubytovna praha, ubytování v praze – Ubytování v Praze jedině v naší ubytovně André. Moderně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. Nejvýhodnější ubytování v Praze jedině u nás. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

Ubytovna Praha Koněvova -

Levné ubytování v Praze - Ubytovna Praha 3 - Žižko – Ubytovna Praha Koněvova - Žižkov (hostel) Ubytovna Praha Koněvova poskytuje levné ubytování v Praze 3 - Žižkově. , v nově zrekonstruované ubytovně. Ubytovna Praha Žižkov - Na Chmelnici. Ubytování pro firmy, turisty, studenty, zaměstnance. Levné ubytování v Praze - Ubytovna Praha 3 - Žižkov * levné ubytování v Praze - Ubytovna Praha Koněvova se nachází na Žižkově, kousek od centra Prahy * ubytovna pro turisty, studenty, zaměstnance firem působící v Praze * levná ubytovna od 145 Kč/noc * Ubytovna Praha Koněvova - nejlevnější ubytování v Praze

Načítání trvalo 0.0545 sekund.