+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ubytovna Praha

Klíčová slova: ubytovna praha,levné ubytování praha,ubytování

E-mail: info@ubytovnapraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2011

Popis: Ubytovna Praha 9 Čakovice je umístěna vedle Hotelu Imos Praha. Ubytovnu provozuje firma UBYTOVNY PRAHA, s.r.o. Hostel - ubytovna poskytuje levné ubytování pro firmy, turisty a studenty v Praze 9. Z ubytovny je dobré spojení na metro, u ubytovny je zastávka MHD. Ubytovna Praha poskytuje vhodné ubytování pro PVA Letňany. Pro firmy nabízí ubytovna možnost dlouhodobého ubytování v Praze pro zaměstnance firmy i pro služební cesty. Hypermarket Globus a čerpací stanice jsou přímo naproti ubytovně, v těsném sousedství Ubytovny Praha se nachází sportovní a relaxační centrum RLF. Obchodní zóna Letňany je od ubytovny vzdálena cca 1,5 km (Tesco, sportovní stadion). Ubytovna poskytuje vhodné ubytování pro firmy působící v Praze 7, 8 a 9 (Letňany, Ďáblice, Vysočany, Prosek, Kobylisy, Libeň, Holešovice). V letních měsících, na vánoce a na Silvestra doporučujeme ubytování v Ubytovně Praha rezervovat s dostatečným předstihem.

Web: www.ubytovnapraha.cz/

Další související informace

Sokolovna ubytovna Plzeň

ubytovna Plzeň, ubytování Plzeň, levné ubytování – Sokolovna centrum nabízí levné ubytování pro zaměstnance i mladé turisty. Ubytovna se nachází v klidné části Plzně v dosahu MHD, s možností parkování přímo v objektu. V blízkosti je hřiště, bazén, ice park a sportovní centrum. Součástí je restaurace s teplou kuchyní po celý den za velmi příznivé ceny.

Hotel Panorama Praha

Ubytování v Praze, ubytování Praha,levné ubytování – Hotel Panorama Praha, rezervace ubytování v Praze, Ubytování v Praze, ubytování Praha, levné ubytování, hotely Panorama, rezervace ubytování v hotelu Panorama, nabídka ubytování v Praze, hotel Panorama

Nexus ubytovny praha

ubytovny praha, ubytovna praha, levné ubytování – Levné ubytování v Praze od 99,- Kč. Ubytovna pro firmy i jednotlivce, apartmány pro turisty a levné ubytování pro studenty. Vybrat si můžete mezi ubytovnou, apartmány nebo si pronajmout celý byt. Ubytovat se můžete na jednu noc nebo třeba na rok.

Načítání trvalo 2.6526 sekund.