+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysokoškolské koleje

Klíčová slova: koleje Praha, ubytování pro studenty

E-mail: katalogy@phares.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Luxusní koleje Apartmanstudent nabízí luxusní ubytování pro studenty přímo v Praze. Tyto vysokoškolské koleje jsou určeny pro všechny studenty, kteří shání ubytování v Praze a touží po nadstandardu. Nové vybavení, krásné okolí, příznivé ceny – vše co si jen může vysokoškolský student od ubytování přát.

Web: www.apartmanstudent.cz/

Další související informace

Levné letenky Dillí

letenky, letenka, Dillí, Praha, ubytování – Dillí je druhé největší město Indie (po Bombaji). Městem protéká řeka Jamuna, jedna z nejposvátnějších hinduistických řek. Dillí leží v severní části země na rozloze 1 483 čtverečních kilometrů v průměrné nadmořské výšce 293 metrů nad mořem. Na délku i na šířku má město kolem 50 km. Pokud se tedy chcete do Dillí vypravit, kupte si u nás letenky Dillí a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout celou řadu výhod.

Levné letenky Dánsko

letenky, Dánsko, Praha, levné, ubytování – Spoustu zajímavých a hlavně nezapomenutelných míst můžete vidět právě v Dánsku. Pokud se tedy chcete podívat do této krásné evropské země, kupte si u nás letenky do Dánska a leťte tam letadlem, protože jiný dopravní prostředek není tak komfortní jako je právě letadlo. Letadlo má navíc ještě celou řadu dalších výhod, které zajisté oceníte. Letadlo je mnohem rychlejší než ostatní dopravní prostředky, a tak díky letadlu ušetříte mnoho času, který budete moct využít pro svoji zábavu.

Levné letenky Vietnam

letenky, Vietnam, Praha, levné, ubytování – Vietnam, to je hezká a zajímavá země v Asii. Navíc leží u moře, a tak si zde užijou své i ti, kteří do Vietnamu míří za koupáním v moři nebo opalováním na pláži. Pokud tedy chcete jet do Vietnamu, kupte si u nás letenky do Vietnamu. Letadlo je nejlepší dopravní prostředek, a tak se rozhodně vyplatí do Vietnamu letět letadlem. Letadlo je totiž mnohem rychlejší než jiné dopravní prostředky, a tak vás do Vietnamu dostane mnohem rychleji než třeba auto.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.