+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysokoškolské koleje

Klíčová slova: koleje Praha, ubytování pro studenty

E-mail: katalogy@phares.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Luxusní koleje Apartmanstudent nabízí luxusní ubytování pro studenty přímo v Praze. Tyto vysokoškolské koleje jsou určeny pro všechny studenty, kteří shání ubytování v Praze a touží po nadstandardu. Nové vybavení, krásné okolí, příznivé ceny – vše co si jen může vysokoškolský student od ubytování přát.

Web: www.apartmanstudent.cz/

Další související informace

Levné letenky Birmingham

letenky, letenka, Birmingham, Praha, ubytování – Birmingham je považován za druhé nejvýznamnější město Velké Británie. Je to také distrikt v metropolitním hrabství West Midlands, který leží na západě Anglie. Centrum Birminghamu je velice zajímavá část města, která vás rozhodně uchvátí. Můžete zde najít spoustu památek, které jsou opravdu hezké. Pokud tedy chcete do Birminghamu letět letadlem, kupte si u nás letenky Birmingham. Díky letadlu navíc získáte mnoho výhod, které na takto dlouhé cestě zajisté oceníte.

Hotel Adeba

hotel adeba, adeba, praha, ubytování praha, ubyto – Hotel Adeba *** Vám nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze. Ideální poloha hotelu v Karlíně, 3 minuty metrem B do centa. Online obsazenost a možnost okamžité rezervace ubytování v Praze. Hotel Adeba - Vaše komfortní ubytování v Praze.

Načítání trvalo 2.9956 sekund.