+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysokoškolské koleje

Klíčová slova: koleje Praha, ubytování pro studenty

E-mail: katalogy@phares.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Luxusní koleje Apartmanstudent nabízí luxusní ubytování pro studenty přímo v Praze. Tyto vysokoškolské koleje jsou určeny pro všechny studenty, kteří shání ubytování v Praze a touží po nadstandardu. Nové vybavení, krásné okolí, příznivé ceny – vše co si jen může vysokoškolský student od ubytování přát.

Web: www.apartmanstudent.cz/

Další související informace

Jazykové kurzy, seminárky

jazykové kurzy, seminárky, inzerce pro studenty – eNASTENKA.cz - Portál eNastenka.cz nabízí jazykové kurzy, anglické kurzy, německé kurzy, počítačové kurzy, inzerce pro studenty, inzeráty,seminárky, seminární práce, seminárky pro střední školy, seminárky pro základní školy

Levné letenky Itálie

letenky, Itálie, Praha, levné, ubytování – Itálie je velice krásná země, která se nachází na jihu Evropy obklopena mořem. Je tedy rájem všech turistů mířících za relaxací k moři. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. A jak je nejlepší do Itálie cestovat? My vám doporučujeme, abyste si koupili letenky Itálie a letěli do tohoto evropského státu letadlem, protože jiný dopravní prostředek vás tam nedopraví bezpečnější a ani rychleji. Díky letadlu tak získáte mnoho výborných výhod.

Načítání trvalo 0.1150 sekund.