+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vysokoškolské koleje

Klíčová slova: koleje Praha, ubytování pro studenty

E-mail: katalogy@phares.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2011

Popis: Luxusní koleje Apartmanstudent nabízí luxusní ubytování pro studenty přímo v Praze. Tyto vysokoškolské koleje jsou určeny pro všechny studenty, kteří shání ubytování v Praze a touží po nadstandardu. Nové vybavení, krásné okolí, příznivé ceny – vše co si jen může vysokoškolský student od ubytování přát.

Web: www.apartmanstudent.cz/

Další související informace

Style Travel

Praha, penziony, hotely, hostely, ubytovani – Style Travel - luxusní i levné hotely v Praze - komplexní služby pro Vaše ubytování v Praze i dalších regionech České republiky. Klasické hotely, levné hostely, penziony i luxusní apartmány. Zajímavé turistické informace o Praze a dalších regionech.

Levné letenky Auckland

letenky, letenka, Auckland, Praha, ubytování – Auckland je největší město Nového Zélandu. Nachází se na Severním ostrově mezi Manakau Harbour a zálivem Hauraki. Město samotné se rozkládá na mnoha z vyhaslých sopek, které zřetelně vyčnívají z reliéfu země. Auckland navíc leží u moře, a tak se zde můžete opalovat na pláži nebo koupat v moři. Pokud se tedy chcete do Aucklandu vypravit, kupte si u nás letenky Auckland. Letadlo vám navíc může na takto dlouhé cestě nabídnou celou řadu výhod, které oceníte.

Levné letenky Řecko

letenky, Řecko, Praha, levné, ubytování – Chcete si udělat parádní a nádhernou dovolenou v Řecku? A už jste přemýšleli nad tím, jak se asi do Řecka dopravíte? Pojedete tam autem nebo snad autobusem? To bychom vám nedoporučovali, protože nejlépe se tam cestuje letadlem. Letadlo je totiž nejkomfortnější dopravní prostředek. Díky letadlu se navíc do Řecka dostanete během pár hodin, kdežto jiným dopravním prostředek byste tam cestovali hodně dlouhou dobu, Kupte si u nás tedy letenky Řecko a leťte tam letadlem.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.