+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Závěsy a záclony

Klíčová slova: závěsy, záclony, závěsy a záclony, závěsy do okna

E-mail: m-018@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. dubna 2011

Popis: Závěsy a záclony, široký výběr. Zajistíme kompletní řešení pro vaše okna. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

Web: zavesy.blgz.cz

Další související informace

Záclony

záclony a závěsy – Jste fanouškem moderního bydlení, tak to Vás jistě potěší následující e-shop, kde můžete nakupovat nejrůznější záclony a závěsy. Kromě klasického provedení máme v e-shopu i novinky v podobě Voálů a dalších bonusů.

Studio Heimtex s.r.o.

záclony, závěsy, garnýže, římské rolety, šití – Dekoratérské studio bytového textilu. Kompletní zařizovací servis pro každý typ interiéru - od návrhu po realizaci. Nabízíme záclony, závěsy, dekorační a potahové látky, garnýže, konzole, kolejničky, žaluzie, rolety. Poskytujeme návrhy, zaměření, odborné šití, montáže, dekorace

Bytový textil Vrchlabí

záclony, garniže, závěsy, textil. – Na bytový textil se specializujeme již 18 let. Máme skladem neobyčejně široký výběr záclon a dekoračních látek k okamžitému nákupu za velmi příznivé ceny v naší firemní prodejně. Také nabízíme širkou škálu služeb v oblasti dekorací a interiérového designu. Od návrhu interiérů až po výběr vhodných dekorací pro váš byt.

Načítání trvalo 0.0525 sekund.