+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zdravotnické potřeby

Klíčová slova: zdravotnické potřeby, masážní pomůcky a přístroje,

E-mail: info@zdravi-relax.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2012

Popis: Nabízíme zdravotnické potřeby, masážní pomůcky a přístroje a rehabilitační pomůcky. Berle, ortézy, hole, tlakoměry, krokoměry, teploměry, váhy, inhalátory a glukometry. Přístroje pro světelnou terapii, pomůcky zubní hygieny a další potřeby

Web: www.zdravi-relax.cz

Další související informace

Bezbolestná liposukce Brno

bezbolestné liposukce Brno, liposukce břicha, – Jste ve fázi, kdy diety a veškeré podniknuté kroky ke snížení tělesné váhy zklamaly. Zkuste se informovat o metodách liposukce.Trápí Vás nadbytečné tuky? Jste ve fázi, kdy diety a veškeré podniknuté kroky ke snížení tělesné váhy zklamaly. Zkuste se informovat o metodách liposukce. Současná společnost a především její dnešní populace svádí neustálý boj s nadváhou či obezitou. Příčiny nadbytečných kil mohou být různé. Někdy je vyšší váha spojená se zdravotními příčinami.

Bellies Babies Care

novorozenec, nedonošený novorozenec, šestinedělí, – Soukromá porodní asistentka a dětská sestra - individuální konzultace v péči o předčasně narozeného a fyziologického novorozence, motýlí masáže, laktační poradenství, aromaterapii, péči v šestinedělí.

OGstudio

zdravie,pohyb,pomoc,elektricky vozik,príroda,deti, – Predaj elektrických invalidných vozíkov a skútrov, doprava do 24 hodín po celom Slovensku zdarma. To najlepšie na slovenskom trhu v pomere kvality a ceny. Záručný a po záručný servis, poradenstvo vo výbere vozíka,hodnotné info zdarma pri registrácii. Kontaktovať nás môžete aj počas víkendov a sviatkov. Vážte si vaše zdravie a doprajte mu len to najlepšie.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.