+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Židovská obec v Praze

Klíčová slova: košer, bohoslužby, synagogy,

E-mail: sharafi@kehilaprag.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: Oficiální internetové stránky pražské židovské obce s Aktuální informace pro oblast kultury, cestovního ruchu, judaismu,košer stravování a take o Židovské památky v Praze a v Čechch ve třech jazycích mutacich

Web: www.kehilaprag.cz

Další související informace

Realitní Portál s.r.o.

pronájem bytu,pronajem bytu v Praze,prodej bytu, – Realitní kancelář nabízí pronájem bytu v Praze a okolí. Poskytujeme kompletení servis a poradenství v oblasti reality. Online realitní poradna. Dále nabízíme prodej bytů, domů a pozemků v Praze a okolí.

Penzion Praha 10

penzion,praha,10,česká,restaurace,levné ubytování – Nabízíme ubytování v lokalitě Praha 10 blízko D1. Máme 11 pokojů a nyní Vám nabízíme, abyste si zasoutěžili o ubytování zdarma. Česká restaurace. Ubytovací část nabízí hostům komfortní ubytování v jedenácti pokojích. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitem, trezorem, internetovou přípojkou a koupelnou s WC.

Moderní rodinné domy v Zá

Stavební pozemky, Praha, Crestyl, zámecké zahrady, – Stavební pozemky pro rodinné domy v okolí Prahy. Zajistíme předního architekta nebo designéra, který vám navrhne moderní dům vašich snů. Zámecké zahrady tímto představují naprosto nový přístup k bydlení.

Načítání trvalo 0.1101 sekund.