+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Privat 308

Klíčová slova: ubytování, Janské Lázně, Krkonoše, Penzion, Privat

E-mail: privat308@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2014

Popis: Ubytování v centru Janských Lázní v nadmořské výšce téměř 700 m, ve vzdálenosti pouhých 250 metrů od lanové dráhy na Černou horu, (SkiResort Janské Lázně-Černá Hora) a 200 metrů od centra, kolonády. Zařízení je zejména vhodné pro páry a hosty, kteří preferují přírodu, relax, soukromí, klid, pohodu.

Web: www.privat308.cz

Další související informace

Ubytování Krkonoše

ubytování, apartmán, privát – Nabízíme ubytování v apartmánech s krásným výhledem na město Vrchlabí, které je vstupní branou do Krkonoš. Lyžařský areál vzdálen cca 500 metrů. více informací na - http://www.ubytovani-vrchlabi.wz.cz/

ubytování u parku

ubytování, Prostějov, levné, penzion, – Potřebujete přespat, nebo pronajmout byt na půl roku v Prostějově? Zavolejte nám! Ubytování u parku je ideální jak pro skupiny osob, tak i pro jednotlivce. Nabízíme Vám pronájem komfortních pokojů, apartmánů a bytů v rodinném a přátelském prostředí. Nacházíme se v klidné části u parku, nedaleko centra města Prostějov.

Penzion Morava

ubytování, penzion, cestování – Penzion Morava *** dipsonuje vlastním oploceným parkovištěm. Ve všech pokojích je možnost wifi připojení a televize. Penzion Morava také myslí na handicapované občany. Je zde speciálně uzpůsoben pokoj včetně sociálního zařízení přímo na pokoji, a výtah pro zdolání výškového rozdílu z parkoviště do budovy. Návštěvníky také mile překvapí nová recepce, která je zcela bezbariérová. V přízemí je místnost pro podávání snídaní.

Načítání trvalo 0.3134 sekund.