+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vila Rhea - noclegi

Klíčová slova: ubytování, penzion, privat, tatry, hotel

E-mail: vilarhea@vilarhea.sk

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2010

Popis: Noclegi we Wysokych Tatrach w miejscowości Važec trzy komfortowo urządzone apartamenty z osobnym wejściem. W każdym pokoju: WC, prysznic, telewizor, telewizja satelitarna, DVD, aneks kuchenny, lodówka, kuchenka mikrofalowa

Web: www.vilarhea.pl

Další související informace

Ubytování v penzionu přím

Pension, penzion,hotel,ubytování – Ubytování luxusního stylu v úžasné lokalitě, která se nachází přímo pod Pražským hradem v historické části Prahy. Nový rodinný romantický pension na Malé straně v Praze. To vše umocněno domácí atmosférou a duchem soukromí. Ubytování také pro obchodní cestující.

Penzion Sokolovna Polubný

ubytování, penzion, kořenov, Jizerské hory – Komfortní ubytování, krásné výhledy na hory, okouzlující příroda, bohaté možnosti aktivit v létě i v zimě nabízí Penzion v obci Polubný, která je součástí obce Kořenov v srdci Jizerských hor. Cyklistické výpravy i pěší túry.

Penzion Kraví hora

ubytování, penzion – Ubytování v penzionu Kraví hora o kapacitě 75 lůžek v malebné vinařské obci Bořetice - recesistické spolkové republiky Kraví Hora. Stylová moravská restaurace a vinárna k pořádání soukromých i firemních oslav.

Načítání trvalo 0.0933 sekund.