+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Židlové výtahy

Klíčová slova: vybavení bytu, zdraví a zdravotnictví, výtahy a sc

E-mail: stannah.cz@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2010

Popis: Dělají Vám problémy schodiště? Pořiďte si elektrické židlové výtahy na schodiště Stannah. Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště. Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště. Schodišťové sedačky Stannah

Web: www.stannah.cz

Další související informace

Návrhy interiérů

Návrhy interiérů, dodáváme kancelářský a sedací – Návrhy interiérů, dodáváme kancelářský a sedací nábytek, recepce, kancelářské židle, managerská křesla, čekací zóny, doplňky. Návrhy, projekty interiéru, 3D, realizace na klíč, interiérové služby. Zapůjčíme nábytek.

Stěhování a autodoprava P

Stěhování bytů, nábytku a autodoprava Praha – Stěhování kanceláří, firem, bytů a rodinných domků po celé České republice. Autodoprava - denní i jednorázový rozvoz zboží, vnitrostátní přeprava nákladů, nákladní silniční doprava, přeprava zboží nákladními a dodávkovými vozy.

Hotel a Restaurant Výpřež v Děčíně

Hotel a Restaurant Výpřež ,ubytování v – Moderně zařízený nekuřácký hotel a restaurace Výpřež se nachází ve městě Děčíně na severu Čech. Poskytuje možnost ubytování, konferenční služby a wellness centrum.Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s celkovou kapacitou 27 lůžek. Dále poskytuje možnost využití konferenčního sálu s kapacitou 80 osob, bezbariérový přístup, hlídané parkoviště v areálu hotelu a Wi-Fi zdarma.Hosté mohou dále využít finskou saunu, fitness centrum a masáže.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.