+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AFF výcvik

Klíčová slova: aff výcvik, aff kurz, aff

E-mail: poradna.info@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: AFF výcvik nebo chcete-li AFF kurz to je nejsnadnější a nejefektivnější cesta k parašutismu. AFF parašutistický výcvik se skládá z 8 levelů, tedy osmi samostatných seskoků ze 4000m, včetně jednoho tandemového seskoku a po jejich absolvování se stanete samostatným parašutistou.

Web: www.aff-vycvik.com

Další související informace

jazykové pobyty

jazykovy pobyyt jazykovy kurz, jazykova skola – Jazykové pobyty se StudyGlobal - jazykové kurzy na kvalitních jazykových školách s minimem českých studentů. Naučte se cizí jazyk tam, kde se jím opravdu mluví. S námi se studium jazyků v zahraničí opravdu vyplatí!

Neflákám se

práce, brigáda, kurz, podnikání, zájezdy, charita – Nabídka příležitostí pro aktivní lidi. Obsahuje odkazy na nabídky zaměstnání, brigád, kurzů, nástavbového studia, studia v zahraničí, na možnosti cestování, sportovního vyžití i pomáhání potřebným. Dává návody pro psaní životopisu, pro volbu povolání, pro zahájení podnikání.

Greenieplanet.com

golf, kurz, sport, golfový, greenieplanet – První sociální síť určená výlučně pro golfisty, majitele golfových resortů a trenérů golfu. Rozsáhlá databáze golfových hřišť, hráčů a trenérů na jedno místě. Vše o golfu a golfistech na jednom míste.

Načítání trvalo 0.0708 sekund.