+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AFF výcvik

Klíčová slova: aff výcvik, aff kurz, aff

E-mail: poradna.info@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: AFF výcvik nebo chcete-li AFF kurz to je nejsnadnější a nejefektivnější cesta k parašutismu. AFF parašutistický výcvik se skládá z 8 levelů, tedy osmi samostatných seskoků ze 4000m, včetně jednoho tandemového seskoku a po jejich absolvování se stanete samostatným parašutistou.

Web: www.aff-vycvik.com

Další související informace

Tandemové seskoky

Tandemový seskok, seskok padákem, AFF výcvik – Tandemové seskoky padákem jsou unikátním, nevšedním a nejsnadnějším způsobem jak zažít fantastický adrenalinový pocit spojený s výskokem z letadla ve výšce 4000m nad zemí. Tandemový seskok je nejen originální zážitek pro muže i ženy všech věkových skupin (od 8 do 100 let)

Kurzy účetnictví Brno

kurz, kurzy, účetnictví, brno – V centru Brna pořádáme kurzy účetnictví pro začínající i zkušené účetní. Centrum služeb pro podnikání s.r.o. je vzdělávací agentura sídlící v Masarykově ulici v centru Brna. Poskytuje vzdělávací kurzy zejména v oblasti účetnictví a daní.

Freediving potápění Praha

freediving, kurz, potápění, Praha – Náš web se zabývá tématikou takzvaného nádechového potápění, ve světě známého více jako freediving. At už jste šnorchlaři, potapeči, nebo jste sem zabloudili nahodou, rádi Vám vysvětlíme a ukážeme, o čem je řeč.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.