+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AFF výcvik

Klíčová slova: aff výcvik, aff kurz, aff

E-mail: poradna.info@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2009

Popis: AFF výcvik nebo chcete-li AFF kurz to je nejsnadnější a nejefektivnější cesta k parašutismu. AFF parašutistický výcvik se skládá z 8 levelů, tedy osmi samostatných seskoků ze 4000m, včetně jednoho tandemového seskoku a po jejich absolvování se stanete samostatným parašutistou.

Web: www.aff-vycvik.com

Další související informace

Eduwork o.s.

kurz, seminář, webinář, školení, výuka, vzdělávání – Kurzy, školení a semináře pro širokou veřejnost, školy a firmy. ICT vzdělávání v oblasti práce na dálku, pro interaktivní tabule, interaktivní vzdělávání a online školení. Poradenství a kurzy pro osobnostní rozvoj se zaměřením na talent a silné stránky. Příprava projektů a čerpání dotací z rozpočtu EU.

Kurzy inline bruslení

kurzy, kurz, bruslení, inline, in-line – Pořádáme kurzy bruslení pro začátečníky, kteří na bruslích nikdy nestáli. Kurzy bruslení pro mírně pokročilé, kteří neumí bezpečně stát na bruslích nebo brzdit. Kurzy bruslení pro pokročilé, kteří se chtějí naučit přešlapovat, jízdu pozadu, triky s kelímky a další náročnější techniky. Kurzy bruslené pro děti, v kterých naučíme děti pomocí her a zábavných soutěží bezpečně bruslit a zastavit.

EuroKurz.cz - Kurzy měn

kurzy měn, kurzy, kurz, kurzovni listek, kurzovní – Kurzy měn - denně aktualizovaný kurzovní lístek Evropské centrální banky (ECB). Vývoj a historie kurzů, kurzovní kalkulačka, přepočty mezi měnami a euro. Kurzy měn - denně aktualizovaný kurzovní lístek Evropské centrální banky (ECB). Vývoj a historie kurzů, kurzovní kalkulačka, přepočty mezi měnami a euro.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.