+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft SOG Praha

Klíčová slova: airsoft, praha, tým, výcvik, taktika, policie, hra

E-mail: airsoftinfo@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2011

Popis: Jsme airsoftový klub, který operuje v okolí Prahy a hledá nové hráče, jsme klub zaměřený na útvar rychlého nasazení v Česku známý pod názvem URNA Více se dozvíte na našich strákách. Velice se těšíme na nové hráče, kteří rozšíří naše počty. S pozdravem a v úctě SOG Praha

Web: www.sfgpraha.wz.cz

Další související informace

Online a flash hry

online hry, online hra, flash hry, hra, game,flash – Země zábavy, nový a rozrůstající se herní portál zabývající se zábavou typu flash a online her se zacílením dosáhnout obsáhlého počtu her s velkým hodnocením. Nezávazně vyzkoušejte a pak choďte, kam se vám líbí.

Zouk Praha - Kurzy

zouk, lambada, lambazouk, kurzy, Praha, kurý – Zouk Lambada v Praze - Nevíte, kam se přihlásit? Poradíme vám! Informace, kurzy, seznam lektorů, workshopy, party a jiné události. Zouk Lambada je tanec pocházející z Brazilie, který si získává srdce tanečníků po celém světě.

Mybrute

Mybrute, hra, online hra – Místo kde najdete vše o Mybrute. Informace, návody, obrázky, videa a spoustu dalšího obsahu o této hře najdete jen u nás. Navštivte nás a neprohloupíte. A pro ty co nevědí co je to Mybrute, tak nás navštivte a dozvíte se to.

Načítání trvalo 0.2771 sekund.