+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft team S.P.A.S

Klíčová slova: spas,spas ostrava,airsoft team,airsoft ostrava,

E-mail: S-P-A-S@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2012

Popis: Vítejte, zdravíme všechny příznivce válečného dovádění. Toto jsou oficiální stránky airsoftového týmu S.P.A.S. Náš tým byl založen v srpnu 2008 a v současné době chová pod svými křídly 2 stálé členy. Nicméně se stále rozrůstá a v této chvíli není stanovena horní hranice celkového počtu. S.P.A.S je zkratka pro SPOJENECKÝ PRAPOR ALIANČNÍCH SIL, což znamená, že naši členové musí být též členové jednotek v rámci Severoatlantické Aliance. Náš znak (potkan sedící na lebce) symbolizuje tvora, který dokáže být neskutečně odolný a leckoho dokáže pořádně potrápit. Nesnadno se likviduje a přežívá i v těch nejméně přívětivých podmínkách.

Web: www.s-p-a-s.wz.cz/

Další související informace

Směnárna Laso

směnárna, směnárna Ostrava, dálniční známky, valut – Směnárna společnosti Mifin s.r.o. v centru Ostravy nabízí nákup a prodej valut bez poplatků. Dále zajišťuje prodej dálničních známek, telefonních kupónů a expresní převody peněz po celém světě prostřednictvím služby Western Union.

Priváty Ostrava

Priváty Ostrava, Privát Ostrava, Erotický privát – Přemýšlíte, že byste navštívili priváty Ostrava a hledáte ten nejvhodnější podnik pro vás? Chcete nezávisle zmapovat terén a poohlédnout se po privátech, které jsou v Ostravě k dispozici? Na stránkách Priváty-Ostrava.cz najdete podniky, v nichž Vás rády přivítají sympatické dámy. Chcete zažít nezapomenutelný sexuální zážitek a skvěle se odreagovat? Stačí si vybrat některý z podniků a začít si užívat… Láká Vás myšlenka navštívit priváty Ostrava? Díky našemu portálu si můžete vybrat podnik dle Vašich představ a požadavků. Obklopte se pohlednými dívkami a splňte si své sny.

Tvorba webu Ostrava

tvorba webu ostrava, google apps pro business – Tvorba webových stránek s administrací. Webové stránky s jednoduchým systémem pro správu obsahu webu za příjemnou cenu. Zavádění Google aplikací pro business do firem. Záloha kontaktů z mobilních telefonů. Technická podpora uživatelů přes vzdálenou plochu i osobně.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.