+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft team S.P.A.S

Klíčová slova: spas,spas ostrava,airsoft team,airsoft ostrava,

E-mail: S-P-A-S@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2012

Popis: Vítejte, zdravíme všechny příznivce válečného dovádění. Toto jsou oficiální stránky airsoftového týmu S.P.A.S. Náš tým byl založen v srpnu 2008 a v současné době chová pod svými křídly 2 stálé členy. Nicméně se stále rozrůstá a v této chvíli není stanovena horní hranice celkového počtu. S.P.A.S je zkratka pro SPOJENECKÝ PRAPOR ALIANČNÍCH SIL, což znamená, že naši členové musí být též členové jednotek v rámci Severoatlantické Aliance. Náš znak (potkan sedící na lebce) symbolizuje tvora, který dokáže být neskutečně odolný a leckoho dokáže pořádně potrápit. Nesnadno se likviduje a přežívá i v těch nejméně přívětivých podmínkách.

Web: www.s-p-a-s.wz.cz/

Další související informace

Ostrava - Ostravske novin

ostrava, inzerce, zdarma, kultura, sport, firmy – Informační server okresu Ostrava. Zde naleznete veškeré důležité informace z regionu Ostrava, Bohumín, Klimkovice a přilehlých obcí. Přehled firem, služeb, slevy, výprodeje a nabídky práce na okrese Ostrava. Soukromá inzerce, informace o kulturních a sportovních akcích.

Czech-Virtual.cz

virtualni kancelare, praha, ostrava, pronajem mist – Virtuální kanceláře, administrativní řešení na prestižní obchodní adrese v Praze a Ostravě. Zasedací místnosti a online telefonní služby. Nabízíme profesionální a cenově dostupné řešení Virtuální kanceláře a sekretářských služeb za transparentní ceny. Žádné poplatky, žádné dlouhodobé smlouvy.

Zednictví Roland Ďurík

zedník , zedník Ostrava, zednické práce, zednické – Provádíme veškeré zednické práce, jako jsou: obklady, dlažby, sádrokartony, fasády, zateplovací systémy (máme certifikát), základové desky, pokládka obrubníků, zámkové dlažby, rekonstrukce domů a bytů.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.