+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Airsoft team S.P.A.S

Klíčová slova: spas,spas ostrava,airsoft team,airsoft ostrava,

E-mail: S-P-A-S@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ledna 2012

Popis: Vítejte, zdravíme všechny příznivce válečného dovádění. Toto jsou oficiální stránky airsoftového týmu S.P.A.S. Náš tým byl založen v srpnu 2008 a v současné době chová pod svými křídly 2 stálé členy. Nicméně se stále rozrůstá a v této chvíli není stanovena horní hranice celkového počtu. S.P.A.S je zkratka pro SPOJENECKÝ PRAPOR ALIANČNÍCH SIL, což znamená, že naši členové musí být též členové jednotek v rámci Severoatlantické Aliance. Náš znak (potkan sedící na lebce) symbolizuje tvora, který dokáže být neskutečně odolný a leckoho dokáže pořádně potrápit. Nesnadno se likviduje a přežívá i v těch nejméně přívětivých podmínkách.

Web: www.s-p-a-s.wz.cz/

Další související informace

REGION OSTRAVSKO

region, ostrava, ostravsko, severní morava, info – Internetový portál s užitečnými informacemi o turistickém regionu Ostravsko propojený s aktuálním seznamem akcí z oblasti kultury, sportu, a historie. Podívat se můžete i do fotogalerie a jiných rubrik.

HEALTH & BEAUTY S.O.S - s

Masáže Ostrava, výživové poradenství Ostrava – Studio a kosmetický salón HEALTH & BEAUTY S.O.S. Ostrava nabízí výživové poradenství, Reiki masáže, indické masáže, sportovní masáže, rekondiční masáže, vizážistické služby, termoterapie a mnohem více. Náš salón pracuje s kvalitními českými produkty.

Kuchyně Krnov

kuchyně, krnov, opava, ostrava, válek, kačena – Jsme specialisté na výrobu kvalitních kuchyní, dětských pokojů, obývacích stěn, ložnic a vestavěných skříní nejen v Krnově. Jsme schopni poskytnout širokou škálu materiálů přes střední třídu až po luxusní provedení. Kvalitu našich kuchyní poznáte nejen podle použitých materiálů a elegantního designu, ale především podle systému uspořádání prvků a nápaditých detailů. Vážíme si všech, kteří vědí, co chtějí. Takoví lidé potřebují kvalitu a spolehlivost, kterou najdete u nás - Kuchyně Krnov. Partner pořadu Bydlení je hra, návrhy zdarma!

Načítání trvalo 0.0549 sekund.