+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AkceČesko

Klíčová slova: Akce v ČR, kulturní akce, sportovní akce

E-mail: genesi@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Akce v ČR, kulturní akce, sportovní akce, festivaly, akce pro děti, prodejní akce, klubové akce, kina, divadla, farmářské trhy, vzdělávací akce, hrady, zámky, kostely, koupaliště, parky, plánování akcí, kalkualce akcí, účastníci akce

Web: www.akcecesko.cz/

Další související informace

YFA - firemní akce

firemní akce teambuilding soukromé akce jachting – Firemní akce a teambuilding na plachetnicích. Připravíme pro Vás nezapomenutelné zážitky na plachetnicích v ČR i v zahraničí. Dopřejte svým klientům, partnerům či zaměstnancům chvíle plné adrenalinu. Firemní regaty na klíč, outdoorové akce a teambuildingy na lodích jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, muže i ženy. Nejsou třeba žádné zkušenosti s jachtingem! Vše probíhá pod dohledem zkušených lektorů. Nabízíme komplexní produkční zajištění firemních akcí (semináře, školení, kongresy).

Agentura ELITEPHOTO

fotograf, fotografie, svatba, móda, reklama, akce – Profesionální fotografická agentura ELITEPHOTO poskytuje fotografické služby po celé České republice. Fotografujeme svatby, společenské a kulturní akce, fotografie módy a reklamní foto. Zaručujeme Vám kvalitní fotografickou práci, pohotovost a profesionální jednání.

Kam na víkend

kam na víkend, kam na výlet, výlety s dětmi, akce – Přehledný katalog výletů a míst kam vyrazit na víkend, výlety s dětmi, akce na víkend, tipy od zkušených turistů.

Načítání trvalo 3.0949 sekund.