+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

AkceČesko

Klíčová slova: Akce v ČR, kulturní akce, sportovní akce

E-mail: genesi@iol.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2012

Popis: Akce v ČR, kulturní akce, sportovní akce, festivaly, akce pro děti, prodejní akce, klubové akce, kina, divadla, farmářské trhy, vzdělávací akce, hrady, zámky, kostely, koupaliště, parky, plánování akcí, kalkualce akcí, účastníci akce

Web: www.akcecesko.cz/

Další související informace

Ubytování Jižní Čechy

Firemní akce ubytování Jižní Čechy – Firemní akce ubytování Jižní Čechy Jindřichův Hradec Penzion a restaurace Dobré Časy. Ubytování Jindřichův Hradec. Hledáte penzion, chcete mít krásné ubytování, klid a pěkné prostředí? Nalezli jste Dobré Časy, v Jindřichově Hradci. V penzionu Dobré Časy, se nejen dobře vyspíte, ale i skvěle najíte. Neprovozujeme v Jindřichově Hradci jen penzion ale i restauraci stejného názvu. Ubytování si vyberete ve dvoulůžkových pokojích nebo tří až čtyřlůžkových apartmánech. Ubytování je na nejvyšší úrovni, koupelna, WC, internet, telefon, TV. Penzion Dobré Časy je vhodným místem pro dovolenou v Jindřichově Hradci, jižní Čechy. Penzion Dobré Časy je také výborným místem pro firemní akce, školení, teambuilding či firemní oslavu. Disponujeme konferenční místností a týmem spolupracovníků, který splní každé Vaše přání. Krásný penzion, pěkné ubytování, skvělé jídlo, snídaně v ceně pokoje, pro ubytované sleva na stravu 20%, úslužný personál, Jindřichův Hradec na dohled, prostě Dobré Časy.

BOLLETA

restaurace bar černošice hudba akce koncert menu – Restaurace BOLLETA se nachází v centru města Černošice u Prahy a stala se oblíbeným místem pro setkání přátel u kvalitně ošetřených piv mnoha značek, dobrého jídla a lahodných vín. Naší prioritou je Vaše spokojenost a zprostředkování nejen kulinářských zážitků na našich společenských akcích jako jsou např. Pivní slavnosti, otevírání Beaujolaise spojené se dny francouzské kuchyně, zvěřinové či zabíjačkové hody, oslavy narozenin, svatby či firemní večírky..

Superevent.cz

Kapely, moderátoři, hostesky, tanec, akce pro děti – Superevent.cz nabízí umělecká vystoupení, kapely, tanečníky, moderátory, hostesky a další personální, technický a cateringový servis pro firemní i soukromé akce. Produkujeme prezentace, tiskové konference, workshopy, christmas párty, teambuildingy, svatby. Spolupracujeme s městskými a obecními úřady, lázeňskými i kulturními domy. Na Superevent.cz najdete také AKCE pořádané ve všech regionech České republiky a tipy na dobré výlety. Zábava, festivaly, koncerty, výstavy a veletrhy, cykloakce, akce pro děti a mnoho dalších.

Načítání trvalo 3.2512 sekund.