+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglická gramatika

Klíčová slova: gramatika anglicky, anglická gramatika, angličtina

E-mail: reganglictinagramatika@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2012

Popis: Jak se rychle a snadno naučit anglicky? Využijte našeho webu. Díky dobré znalosti anglické gramatiky se budete moci dobře domluvit nejen s rodilými mluvčími. Anglicky se můžete naučit nejen v kurzu. Sami se podívejte.

Web: anglictinagramatika.wordpress.com/

Další související informace

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0701 sekund.