+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Anglický kokršpaněl

Klíčová slova: anglický kokršpaněl

E-mail: santtulip@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. prosince 2007

Popis: Chovatelská stanice anglických kokršpanělů s dlouholetou praxí. Rady, pečovatelství, fotogalerie.

Web: www.santtulip.xf.cz

Další související informace

Jazyková škola Jihlava N

angličtina, Anglický jazyk, english, jazykové kur – KOMUNIKATIVNÍ PŘÍSTUP k výuce anglického jazyka - metoda, která splňuje požadavky na kvalitní a moderní výuku, maximální využití aktivity studenta při výuce. Výuka zaměřena na praktické použití jazyka, vedena převážně v cílovém jazyce nová látka prezentována jasně, stručně a bez zbytečného teoretizování, aktivity, které hravou formou zbavují strachu z mluvení, mluvení o sobě (tzv. personalizace) JEDNORÁZOVÉ INTENZIVNÍ KURZY - šetří Váš čas a peníze - SPOLEČENSKÁ KONVERZACE A OBCHODNÍ NÁVŠTĚVY, TELEFONOVÁNÍ A KORESPONDENCE, ÚSPĚŠNÉ PORADY, ÚSPĚŠNÉ PREZENTACE, PRODEJ A VYJEDNÁVÁNÍ, POPTÁVKA, NABÍDKA, OBJEDNÁVKA, INTERPRETACE TABULEK A GRAFŮ. Cambridge zkoušky - FCE - 30 tématických a gramatických okruhů strategická příprava ke složení jednotlivých částí zkoušky. ZDARMA - gramatické přehledy, testy, slovní zásoba, procvičovací a ukázkové materiály, popř. individuální konzultace.

Dětský bazárek Daník

dětský anglický značkový second hand – Dětský bazárek Daník je nový online dětský bazárek nabízející dětský anglický značkový second hand a baby anglický značkový second hand.Náš dětský bazárek nabízí známé značky, jako jsou Next, Cherokee, George, Disney, Marks&Spencer, Rebel, H&M a jiné.

mobile ENGLISH

anglictina, anglicky jazyk, doucovanie, individual – Prídeme za Vami kedykoľvek a kamkoľvek a navyše Vám ušijeme kurz na mieru.Vyskúšajte mobile ENGLISH v pohodlí Vášho domova alebo práce.Individuálne a firemné kurzy presne podľa Vašich predstáv.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.