+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

angličtina, pobytový kurz

Klíčová slova: angličtina, intenzivní, pobytové, víkendové kurzy

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. . výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených zahraničních a českých lektorů, kteří se ve skupinkách pravidelně střídají. Naše pobytové kurzy jsou určeny pro všechny ty, kdo chtějí o dovolené strávit čas nejen v nádherné přírodě, setkat se s novými lidmi a prožít krásný intenzivní týden, ale navíc si přejí zdokonalit svoji angličtinu, tedy chtějí se ponořit do angličtiny od rána až do pozdního večera.

Web: candid.cz

Další související informace

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

NejFotograf.cz

Fotografie,fotograf,svatební fotograf,svatba – Největší katalog fotografů Nejfotograf.cz, jehož cílem je zprostředkování fotografických služeb koncovým zákazníkům, ať už se jedná o fotografování svateb, portrétů a jiného. Hledáte-li fotografa navštivte náš web.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.0716 sekund.