+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

angličtina, pobytový kurz

Klíčová slova: angličtina, intenzivní, pobytové, víkendové kurzy

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. . výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených zahraničních a českých lektorů, kteří se ve skupinkách pravidelně střídají. Naše pobytové kurzy jsou určeny pro všechny ty, kdo chtějí o dovolené strávit čas nejen v nádherné přírodě, setkat se s novými lidmi a prožít krásný intenzivní týden, ale navíc si přejí zdokonalit svoji angličtinu, tedy chtějí se ponořit do angličtiny od rána až do pozdního večera.

Web: candid.cz

Další související informace

Jazyková škola Jihlava N

angličtina, Anglický jazyk, english, jazykové kur – KOMUNIKATIVNÍ PŘÍSTUP k výuce anglického jazyka - metoda, která splňuje požadavky na kvalitní a moderní výuku, maximální využití aktivity studenta při výuce. Výuka zaměřena na praktické použití jazyka, vedena převážně v cílovém jazyce nová látka prezentována jasně, stručně a bez zbytečného teoretizování, aktivity, které hravou formou zbavují strachu z mluvení, mluvení o sobě (tzv. personalizace) JEDNORÁZOVÉ INTENZIVNÍ KURZY - šetří Váš čas a peníze - SPOLEČENSKÁ KONVERZACE A OBCHODNÍ NÁVŠTĚVY, TELEFONOVÁNÍ A KORESPONDENCE, ÚSPĚŠNÉ PORADY, ÚSPĚŠNÉ PREZENTACE, PRODEJ A VYJEDNÁVÁNÍ, POPTÁVKA, NABÍDKA, OBJEDNÁVKA, INTERPRETACE TABULEK A GRAFŮ. Cambridge zkoušky - FCE - 30 tématických a gramatických okruhů strategická příprava ke složení jednotlivých částí zkoušky. ZDARMA - gramatické přehledy, testy, slovní zásoba, procvičovací a ukázkové materiály, popř. individuální konzultace.

Šmoulata

děti, pro děti, maminky, pro maminky, říkanky – Šmoulata - blog pro děti a mrňata. Články ze světa těhotenství a porodu, mateřství,informace o novinkách na trhu, inspirativní recepty a soutěže o zajímavé ceny. Písničky, pohádky a říkanky pro nejmenší.

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

Načítání trvalo 0.2057 sekund.