+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

angličtina, pobytový kurz

Klíčová slova: angličtina, intenzivní, pobytové, víkendové kurzy

Datum vloľení do katalogu: 29. b?ezna 2012

Popis: intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. . výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených zahraničních a českých lektorů, kteří se ve skupinkách pravidelně střídají. Naše pobytové kurzy jsou určeny pro všechny ty, kdo chtějí o dovolené strávit čas nejen v nádherné přírodě, setkat se s novými lidmi a prožít krásný intenzivní týden, ale navíc si přejí zdokonalit svoji angličtinu, tedy chtějí se ponořit do angličtiny od rána až do pozdního večera.

Web: candid.cz

Další související informace

Dr. House online

dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,seria – Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.2020 sekund.