+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Angličtina online zdarma

Klíčová slova:

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2010

Popis: Na těchto webových stránkách se můžete učit angličtinu online a úplně zdarma! Najdete zde obrázkový videoslovník řazený do tématyckých kategorií, který je vhodný pro začátečníky. Dále si zde můžete stáhnout bezplatný výukový audio kurz obsahující 100 lekcí angličtiny, v délce trvání více než 5 hodin poslechu. Tento kurz je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i mírně pokročilé.

Web: www.anglictina-zdarma.comuf.com/

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty,kalendáře,diáře,novoročenky,PF – Hrnek, tričko, kalendář,diář nebo třeba elegantní psací pero s potiskem jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery každé firmy. Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů, které si můžete nechat potisknout Vámi vybraným obrázkem.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Klub Občanská plovárna

Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní – Klub Občanská plovárna nabízí pro Vaše: Kulturní akce, Oslavy, Semináře, Firemní akce, Společenské akce, Zahradní párty. Bankety, Svatební oslavy, Svatební obřad, Firemní školení, Pronájem sálu, Rauty.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.