+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Art Vive

Klíčová slova: Art Vive, Dry Brush, suchý štětec, Martina Becková

E-mail: seo_artvive@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2014

Popis: Vyzkoušejte si snadné malování metodou světoznámého malíře Boba Rosse. Nebo si zkuste malbu technikou Dry brush, která vám umožní dosáhnout neuvěřitelně realistického výsledku. Obě tyto techniky učíme v našich kurzech malování po celé České Republice.

Web: www.artvive.cz

Další související informace

Wrapdream Art Direction

Wrapdream, Art Direction, agentura, ilustrace – Art Direction agentura Wrapdream specializovaná na ilustraci, grafiku a multimédia.

Roman Machek

fotografie, malíř, umění, odkaz, výstava, art – Osobní stránka zaměřená částečně na vlastní fotografickou tvorbu ale i na významné světové i časké fotografy nebo malíře. Z fotografů například členy agentury Magnum a VII nebo fotografy, kteří ovlivnily vývoj světové fotografie.

Kavárna Café Vincent

kavárna, galerie, naetolice, art deco, – Kavárna ve stylu art deco s odleskem secese patří oprávněně mezi nejkrásnější kavárny v jižních Čechách. Kavárna má 20 míst k sezení, včetně posezení u barového pultu, k útulnosti přispívá i teplo sálající z krbu. Můžete si zde vybrat z velkého množství různých druhů kávy výtečné kvality, jistě vám zachutnají i netradiční domácí moučníky. Vybavení kavárny je elegantní, bez přebytečné zdobnosti, přesto je celkový dojem kouzelný a jedinečný.

Načítání trvalo -95.02 sekund.