+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Artum - umělecká agentura

Klíčová slova: umělecká, hudební, agentura

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2011

Popis: Umělecká a hudební agentura Artum zajistí vše, co potřebujete pro vaše kulturní a společenské akce. Oborem naší činnosti jsou zejména zprostředkování umělců a hudebních skupin, akce na klíč a koncerty.

Web: www.artum-ol.cz

Další související informace

Šembera/Vanák FCB

reklamna agentura,marketing,fullservice agentura – Marketingová komunikácia, reklama a reklamné služby. Internet a reklama pre profesionálov. Agentúra a reklamná propagácia na podporu predaja.

Cyril & Metoděj agentura

reklamní agentura Brno, reklamní kampaně – Reklamní agentura z Brna poskytující full service. Reklamní kampaně od tvorby marketingové strategie a reklamního sdělení, přes plánování a nákup médií po reklamní produkci. Kreativní služby – firemní a vizuální styl, webdesign. Produkce tiskovin.

Detail hostess

hostesky, hostesky Brno, hostesingová agentura – Jsme brněnská hostesingová agentura detail hostess. Zajišťujeme hostesky z Brna na veletrhy, výstavy, prezentace, firemní večírky a mnohé další.Hostesky vybíráme dle přísných kritérií na castingu. Především dbáme na to, aby hostesky byly zkušené, rychle přizpůsobivé, pracovité, přirozeně krásné, inteligentní a spolehlivé. Navštivte www.brno-hostesky.cz/

Načítání trvalo 0.0928 sekund.