+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Assan chovný pes ke krytí

Klíčová slova: Assan, Teresie Bohemia, Chovný pes, Pes ke krytí,

E-mail: assaneu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ledna 2013

Popis: Assan Teresie Bohemia je zdravý vzrostlý hovawart. Jde o chovného psa vhodného ke krytí. Má krásnou černou srst s vybarvenými znaky a vyrovnanou povahu. Několikrát úspěšně otcem, štěňata hovawart se povedla.

Web: www.assan.eu

Další související informace

Filmy online ke shlédnutí

Filmy ke shlédnutí zdarma, Online filmy, Filmy ke – Koukání na filmy online je fenomén poslední doby, je to poznat podle počtu lidí, které tuto službu využívají k dívání svých oblíbených filmů. Velkou výhodou sledování filmů online je nenutnost stahovat před sledovaním celý film do počítače, což zabere dosti času ale u filmů online ke shlédnutí zdarma se stahuje zároveň při sledovaní.

Aplikace a hry na mobil

Aplikace a hry na mobil ke stažení,mobil, tapety, – Na portálu Anténka.cz naleznete aplikace a hry na mobil ke stažení, rozříděné podle platformy (Java hry, Mophun hry, Symbian hry). Dále Aplikace a hry na mobil ke stažení rozdělujeme podle žánrového zařazení.

Baddy od Hvízdaláku

Velký švýcarský salašnický pes, velký, švýcarský, – Osobní stránka velkého švýcarského psa Baddyho od Hvízdaláku. Obsahuje informace o psovi, jeho rodokmen, fotografie a úspěchy na různých soutěžích. Najdete zde kontakt na paničku a kontaktní formulář pro případ, že budede mít zájem o pokrytí Vaší feny.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.