+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

B a B spol. s r. o.

Klíčová slova: Kempingové & Zahradní & Sportovní Centrum

E-mail: info@babchrudim.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2010

Popis: Nabízíme vám bohatý sortiment stanů, spacáků, camping vybavení, zahradního nábytku, zahradní techniku jako sekačky apod., grily, bazény, čluny, batohy a tašky, outdoor a sportovní vybavení různých výrobců. Naše firma má již dlouholetou tradici a je zárukou vysoké kvality, zdravotní nezávadnosti a moderního stylu. Vystavujeme naše zboží na rozlehlé výstavní prodejní ploše v Centru Kemping & Zahrada & Outdoor & Volný čas v Chrudimi. V prodejním centru jsou mimo jiné vystaveny téměř všechny stany a zahradní nábytek, který si můžete vyzkoušet a hned koupit. Prodáváme značkové zboží špičkové kvality: Coleman, Campingaz, Loap, Hannah, Husky, Trimm Sport, Yate, Sevylor, AL-KO, Asset, KovoKrab, Rojaplast.

Web: www.babchrudim.cz

Další související informace

Zahrada Harta s.r.o.

Arboristika, ošetřování zeleně, zahradní centrum – Naše firma se specializuje na komplexní péči o dřeviny, tj. kvalifikovanou péči od výsadby přes ošetřování dřevin všech věkových kategorií až po jejich odstranění. V rámci svých služeb poskytujeme realizace výsadeb soliterních dřevin, zahrad a parků, odborné ošetřování stromů, keřů, rekonstrukce alejí a parků, kácení dřevin včetně rizikového kácení. Kompletní likvidaci dřevní hmoty štěpkováním a frézování pařezů. Nabízíme i službu zpracování projektů výsadeb a rekonstrukcí zahrad a parků. Současně také nabízíme prodej veškerých dřevin v našem zahradním centru a všeho pro vaše zahradní jezírka v našem jezírkovém centru.

Park hotel Holiday Congress Wellness

hotel, ubytování, Park hotel Holiday Congress & – Komfortní Park Holiday Congress Wellness hotel je čtyřhvězdičkový hotel v Praze, který je součástí rekreačního komplexu Park Holiday nabízející ideální zázemí pro obchodní i turistickou klientelu. Disponuje 39 dvoulůžkovými pokoji a 8 apartmány, z nichž čtyři jsou mezonetové. Dva dvoulůžkové pokoje hotelu Park Holiday Congress Wellness hotelu v Praze jsou uzpůsobeny pro imobilní hosty. Celková kapacita i s přistýlkami nabízí ubytování až pro 120 hostů (bez přistýlek 94 hostů).

Garni & Apartman hotel Albatros v Přední Výtoni

Garni & Apartman hotel Albatros ,ubytování v – Hotel se nachází přímo na břehu Lipenské přehrady.Hotel nabízí ubytování se snídaní ve dvoulůžkových pokojích,pokojích typu suit a apartmánech pro čtyři až šest osob. Hotel Albatros*** je nově otevřený garni hotel, který se nachází v obci Přední Výtoň uprostřed panenské přírody Šumavy.Tato lokalita nabízí plno krásných míst pro turistiku, cykloturistiku, inline bruslení, vodní sporty a v zimě je díky blízkosti Skiareálu Lipno a Skiareálu Hochficht vyhledávaným lyžařským střediskem.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.