+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Balónky s potiskem

Klíčová slova: balonky, nafukovací balonky, balonková dekorace

E-mail: regbalonky@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Online prodej nafukovacích balónků s potiskem i bez potisku, fóliových balónků, balonků různých tvarů a barev. Vyrábíme svatební balónky, narozeninové balónky. Vše pro párty, narozeninové i svatební oslavy.

Web: www.balonky.cz

Další související informace

Létající přání

Létající, přání, lampiony, štěstí, balonky, – Internetový obchod a velkoobchod Létajících přání - létajících lampionů. Létající lampióny jsou malé horkovzdušné balony. Vypouštění Létajících přání vytváří nezapomenutelný zážitek. Jsou vhodná na večírky, indviduální slavnosti, svatby, narozeniny, oslava nového roku, firemní akce atd. K létajícím lampionům se váží různé tradice. Jedna praví, že čím výše vyletí, tím více prosperity a štestí vás čeká v boucnosti. Další říká, že se vznášejícím se lampionem se od člověka odpoutává smůla. My věříme, že když na naše létající lampiony napíšete své přání tak se vám budoucnu splní.

Dekorace pro děti do děts

samolepící dekorace na zeď – Nabízíme různé druhy dětských nezávadných dekorací oblíbených motivů, které lze opakovaně nalepovat na hladké plochy a zdi. Dekorace Českých večerníčků, dekorace Disney motivů, Medvídek Pú, Cars, Hannah Montana, Krtek, Pat a Mat, motivy z večerníčků.

Načítání trvalo 2.8665 sekund.