+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barvy na kretivní tvorbu

Klíčová slova: textilní barva, batika, leptací pasta, akrylová

E-mail: barvyartemis@barvyartemiss.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2011

Popis: Výroba, prodej. -barva pro kreslení obrázků a motivů pro razítkování, tamponování -textilní barva ve spreji -kontura na textil -barva na tmavý textil -barva na hedvábí -batikovací barva za studena -metalická barva na textil -3D barva na textil Univerzální barva lesklá: -akrylová lesklá barva po zaschnutí lesklá a voděodolná -akrylová matná barva po zaschnutí matná a vodělodolná. - akrylová metalická barva po zaschnutí matná a vodělodolná. Ubrousková technika: -lepidla univerzální -lepidla na textil -krakelovací lak -vrchní bezbarvý lak (nejen) pro ubrouskovou techniku -strukturovací pasta ředitelná pasta. Vypalovací barvy: -do trouby -vypalovací kontura. Barva na kůži a koženku Barvy do školy: -akrylátová tuš. Dekorace: -barevný písek -balotinka -dekorativní mikrokuličky. Leptání skla - leptací barva - leptací kontura Pro školy speciální balená 500g + 4 lahvičky na rozlití zdarma. informace EDB zobrazit celý text...

Web: barvyartemiss@seznam.cz

Další související informace

montebú...dětské lahůdky

dřevěné hračky, textilní hračky, závěsná křesla – Netradiční dřevěné a textilní hračky pro holky, kluky i miminka. Nápadité, barevné, pro optimální rozvoj dovedností a dětství plné fantazie. Duhové stavebnice, magnetické puzzle, dřevěná zvířátka, autíčka, vláčky, tahací zvířátka, nastrkovací věže, domečky pro panenky, krámky, ale také hry deskové a společenské. Textilní hračky z biobavlny, excelentní zpracování z malé manufaktury, zahřívací polštářky, mazlíčci, první hračky z přírodně barevné bavlny. Ale také maňásci, loutky, muppeťáci, magnetky, záložky do knížek. Barevné a certifikované hračky pro miminka, šňůry na dudlíky, hrazdičky, hračky s klipem a další. Hračky je možné dle motivu sestavit do různých dárkových souprav. Široký výběr motivů a druhů hraček. Nábytek do dětského pokojíčku, veselé lampy v příjemném dětském designu, stropní světla, lampy na psací stolky, magické lampy. Barevná a úžasná křesílka z mladého designérského ateliéru. Závěsná křesla s certifikátem ergonomického sezení jsou vyrobena z ekologické biobavlny speciální technologií kroucení, která umožňuje sezení bez tlačení. Výškově nastavitelná. Možnost změny pozice sezení. Různé velikosti pro děti i pro dospělé, navíc heboučká kolébka pro miminka. Houpací sítě tří velikostí. Nadnášecí polštářky Schlori v ekologické kvalitě bez ventilů. Odrážedlo Wishbone bike 3 v 1. Design pro fajnšmekry: dřevěné figurky Kellnerovi nástrčníčci. Hračky pro mateřské školy, také s pedagogikou Waldorfskou či Montessori. Závěsná křesla díky ergonomickým vlastnostem jsou vhodná do terapeutických, rehabilitačních a jiných zdravotnických zařízení.

Pozadí pracovní plochy

Pozadí, tapety, wallpaper, barva, rozlišení – Pozadí v mnoha barvách i rozlišení včetně 1280x800, 1366x768, 1440x900 i 1920x1080. Vyberte si podle parametrů kategorie, barev, rozlišení a stahujte zdarma. Tapety pro Vaši pracovní plochu! Stáhněte si pozadí pro svoji plochu. Tapety nabízíme v mnoha barvách i rozlišeních. Stahujte wallpapery zde!

Citlivé zuby

zubní pasta, pasta, signal – Zubní pasta Signal anti-age : Souhlasíte s námi, že krásný a zdravý úsměv omlazuje bez ohledu na věk? S přibývajícími léty přesto dbáme na prevenci stále méně, protože často zapomínáme, že stárnutí ovlivňuje všechny části organismu včetně zubů a dásní.

Načítání trvalo 2.9682 sekund.