+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Barvy na kretivní tvorbu

Klíčová slova: textilní barva, batika, leptací pasta, akrylová

E-mail: barvyartemis@barvyartemiss.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ledna 2011

Popis: Výroba, prodej. -barva pro kreslení obrázků a motivů pro razítkování, tamponování -textilní barva ve spreji -kontura na textil -barva na tmavý textil -barva na hedvábí -batikovací barva za studena -metalická barva na textil -3D barva na textil Univerzální barva lesklá: -akrylová lesklá barva po zaschnutí lesklá a voděodolná -akrylová matná barva po zaschnutí matná a vodělodolná. - akrylová metalická barva po zaschnutí matná a vodělodolná. Ubrousková technika: -lepidla univerzální -lepidla na textil -krakelovací lak -vrchní bezbarvý lak (nejen) pro ubrouskovou techniku -strukturovací pasta ředitelná pasta. Vypalovací barvy: -do trouby -vypalovací kontura. Barva na kůži a koženku Barvy do školy: -akrylátová tuš. Dekorace: -barevný písek -balotinka -dekorativní mikrokuličky. Leptání skla - leptací barva - leptací kontura Pro školy speciální balená 500g + 4 lahvičky na rozlití zdarma. informace EDB zobrazit celý text...

Web: barvyartemiss@seznam.cz

Další související informace

Zubní pasta

zubní pasta, bělící, elmex, proti paradentóze – Kvalitní zubní pasta by neměla chybět v koupelně žádného člověka. Pro vybělení zubů se používají bělící zubní pasty. Speciání pasty se vyrábí také proti paradentóze. Tak neváhejte a navštivte náš web.

Dárkový eshop ručně vyrob

textilní korále, malované hedvábí, malované polštá – Internetový ochůdek ručně vyrobených dárků z radosti pro radost. Fimo naušnice různých tvarů a barev, textilní korále, malované hedvábí, malované polštáře, šíté ručně barvené zboží z organtýnu a vizkózy...tuniky, sukně, kalhoty, šály a jiné. Obrázky a obrazy malované takzvanou Enkaustikou. Malované svícny různých tvarů a barev.

Načítání trvalo 0.0512 sekund.