+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

básničky, povídky

Klíčová slova: básně, básničky, poezie, povídky, próza, scénáře

E-mail: info@psanci.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2009

Popis: Amatérský literární server Psanci plný básní, povídek, úvah, pohádek, reportáží, románů, scénářů. Sami můžete básničky či povídky vkládat, nechat se ohodnotit, nebo ohodnotit ostatní. Každý měsíc probíhá soutěž na zadané téma, a také den bez jmen.

Web: www.psanci.cz/

Další související informace

Česká poválečná literatur

literatura, poválečná, poezie, próza, fuks, hrabal – Web o české literatuře a českých autorech po roce 1945. Vývoj české poezie a prózy, pracovní, historická a jiná tématika, exilová a samizdatová literatura až po soudobou prózu. literatura, poválečná, poezie, próza, fuks, hrabal, hrubín, havel...

online-pribehy.cz

Citáty,Příběhy,Milostné SMS,Básně,povídky,láska – Na těchto stránkách se budete setkávat s různorodou směsicí příběhů, citátů, milostných SMS, ale také s příběhy, které psal sám život. A online proto, protože sem můžete vše přidávat sami. Těšíme se na Vaše příběhy-online.

Historická literatura

literatura, próza, poezie, román, novela, mýtus, m – Díla autorů, která téměř odvál čas. Pohlédněte do dob, které pomalu, ale jistě překrývají nové události a nenechejte je úplně se ztratit z našich myslí. Otevřte své nitro a pronikněte závojem času hluboko do minulosti. Staří autoři a jejich romány, povídky, mýty, báje, eseje, ale i poezie stojí za přečtení. Najdete zde díla bez rozdílu původního jazyka, ovšem pouze v českém, nebo slovenském jazyce.

Načítání trvalo 0.0922 sekund.