+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

batole.eu

Klíčová slova: batole miminka těhotenství

E-mail: aquapage@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: portál, kde najdete vše o těhotenství, dětech a rodině, prezentace miminek, včetně komentářů ostatních návštěvníků, deníčků, fotogalerie a videa, porodnice v České republice, diskusní fórum a chat pro maminky i tatínky

Web: www.batole.eu

Další související informace

Maminky.eu

maminky, kojenec, batolata, porod, těhotenství – Těhotesntví, porod, mateřství a vše kolem. Přijďte si popovídat o dětech, prohlédnout fotky, přečíst články, nakoupit v bazárku, zachatovat na našich stránkách pro maminky. Připravena je pro vás i poradna, zajímavé odkazy a soutěže.

Test těhotenství

test těhotenství – Stránka o těhotenském testu můžete zjistit jak jste na tom. Máte nějaké pochybnosti ohledně Vašeho stavu? Neváhejte a zkuste si udělat test těhotenství. Test slouží pro všechny ženy i dívky v kterémkoli věku. Buďte si jistá jestli jste nebo nejste těhotná.

Prenatální test otcovství

prenatální test dna, test otcovství, v těhotenství – Provádíme neinvazivní DNA testy určení otcovství během těhotenství již od 9. týdne jen ze vzorku krve matky a otce s přesností vyšší než 99.9%. Náš prenatální test otcovství je 100% bez rizika pro matku i dítě.

Načítání trvalo 2.1012 sekund.