+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény Desjoyaux

Klíčová slova: bazény desjoyaux, venkovní bazény, vnitřní bazény

E-mail: r.huml@hak.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2010

Popis: Již 17 let společnost HaK s.r.o prodává a montuje bazény Desjoyaux, originální a moderní francouzské bazény. Bazény Desjoyaux se obejdou bez potrubních rozvodů a mají vyjímečnou stabilitu a těsnění. Kdo hledá řešení stavby venkovního nebo vnitřního bazénu si jistě vybere mezi bazény Desjoyaux.

Web: www.bazeny-desjoyaux.cz/

Další související informace

Folie - Plachty

folie, plachty, bazénové plachty, folie na bazény – Vyrábíme, sváříme folie a plachty na bazény, foliovníky a zahradní jezírka i na míru dle zadaných rozměrů zákazníkem. Prodáváme krycí a stínící sítě na pískoviště, pergoly, lešení, ploty a pod. krycí plachty atd.

Swim bazény

bazény, bazeny, bazeny plzen, zastřešení bazénů, – Dodáváme a vyrábíme kompletní sortiment nadzemních i zapuštených bazénů všech velikostí, dále pak tepelná čerpadla, infrasauny, vířivé vany a WPC podlahy. Samozřejmostí je zastřešení bazénů, řešení ohřevu vody bazénů, dlažeb a další kompletní služby.

Roman Magyar RM - TECH

bazény, bazény na mieru, bazénové prekrytia, reko – Montáž, servis, rekonštrukcia a poradenstvo pri výstavbe bazénov, technologických a filtračných zariadení, bazénových prekrytí, rekonštrukcia starých betónových bazénov a aj zo sl.obchodných reťazcov.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.