+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény Desjoyaux

Klíčová slova: bazény desjoyaux, venkovní bazény, vnitřní bazény

E-mail: r.huml@hak.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2010

Popis: Již 17 let společnost HaK s.r.o prodává a montuje bazény Desjoyaux, originální a moderní francouzské bazény. Bazény Desjoyaux se obejdou bez potrubních rozvodů a mají vyjímečnou stabilitu a těsnění. Kdo hledá řešení stavby venkovního nebo vnitřního bazénu si jistě vybere mezi bazény Desjoyaux.

Web: www.bazeny-desjoyaux.cz/

Další související informace

Plastové bazény, bazény

Plastové bazény, bazény, bazény z plastu – Bazény - vyrábíme, prodáváme. Plastové bazény z polypropylenu různých tvarů a velikostí, pro vnitřní i venkovní použití. Dále vyrábíme plastové septiky, žumpy, jímky, vodoměrné šachty, čistírny odpadních vod. Prodejna s bazénovými technologiemi a chemií, bazénové vyhřívání. Provádíme zastřešování bazénů.

Swim bazény

bazény, bazeny, bazeny plzen, zastřešení bazénů, – Dodáváme a vyrábíme kompletní sortiment nadzemních i zapuštených bazénů všech velikostí, dále pak tepelná čerpadla, infrasauny, vířivé vany a WPC podlahy. Samozřejmostí je zastřešení bazénů, řešení ohřevu vody bazénů, dlažeb a další kompletní služby.

Bestseller.cz - tv shop

bestseller, teleshopping, shop, tv, bazény – Bestseller.cz je kvalitní TV SHOP nabízející kvalitní produkty. Moderní teleshoping v našem podání nabízí kvalitní výrobky které ulehčí práci v domácnosti. Náš TV SHOP nabízí bazény, domácí potřeby, zahradní techniku a mnoho dalšího. Nakupujte výhodně na našem Tv shopu.

Načítání trvalo 0.0845 sekund.