+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény Polman - bazény

Klíčová slova: bazén, bazény, bazény se zastřešením,

E-mail: bazeny@elive.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2010

Popis: \"Firma Bazény-Polman se již 13. rokem zabývá - výrobou: plastové bazény včetně kompletního servisu a poradenství, plastových jímek, nádrží,septiků různých velikostí a tvarů,vodoměrných šachet a rozličných výrobků z plastu dle přání zákazníka

Web: www.bazeny-polman.cz/

Další související informace

Swim bazény

bazény, bazeny, bazeny plzen, zastřešení bazénů, – Dodáváme a vyrábíme kompletní sortiment nadzemních i zapuštených bazénů všech velikostí, dále pak tepelná čerpadla, infrasauny, vířivé vany a WPC podlahy. Samozřejmostí je zastřešení bazénů, řešení ohřevu vody bazénů, dlažeb a další kompletní služby.

Nafukovací bazény

bazén, nejlepsi bazen, nejlepsi bazeny, akce – Pomoc při výběru bazénu. Bereme v potaz všechny faktory jako je velikost, tvar či materiál. Tipy na nafukovací bazény v akci. Doporučujeme bazény Tampa firmy Marimex, najdete tu jejich srovnání s konkurencí.

Vila Kurdějov

Vila, Kurdějov, ubytování, bazén, grill, Jižní – Vila Kurdějov v Kurdějově je vybavena novou luxusní kuchyní s jídelnou, obývací halou s televizí, sedací soupravou a se vstupem na terasu a k bazénu. Dále je Vila Kurdějov v Kurdějově zařízená dle nejnovějších trendů. K ubytování jsou připravené dvě ložnice s možností přistýlek, dvě koupelny s WC, vanou a sprchovým koutem, samostatnou šatnou.

Načítání trvalo 0.0924 sekund.