+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bazény Polman - bazény

Klíčová slova: bazén, bazény, bazény se zastřešením,

E-mail: bazeny@elive.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2010

Popis: \"Firma Bazény-Polman se již 13. rokem zabývá - výrobou: plastové bazény včetně kompletního servisu a poradenství, plastových jímek, nádrží,septiků různých velikostí a tvarů,vodoměrných šachet a rozličných výrobků z plastu dle přání zákazníka

Web: www.bazeny-polman.cz/

Další související informace

Koupaliště Praha

koupaliště, koupání, bazén, aquapark, přehrada – Detailní přehled koupališť v Praze a přilehlých lokalitách. Nevíte kam se jít schladit v letním vedru, najděte si nejbliží koupaliště ve vašem okolí. Více informací najdete přímo na našich stránkách.

Nafukovací bazény

bazén, nejlepsi bazen, nejlepsi bazeny, akce – Pomoc při výběru bazénu. Bereme v potaz všechny faktory jako je velikost, tvar či materiál. Tipy na nafukovací bazény v akci. Doporučujeme bazény Tampa firmy Marimex, najdete tu jejich srovnání s konkurencí.

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století v Košťálově

Romantická chalupa se špejcharem z 18. – Nádherná romantická poloroubená chalupa z roku 1812 zrekonstruovaná v původním stylu, s kamenným krbem, funkční původní pecí, nádhernými klenutými stropy a špejcharem z 18. století.Chalupa je vybavena ústředním topením na elektrokotel (noční proud) a bojlerem na teplou vodu. Dispozice chalupy jsou 4+1 - nádherná prostorná společenská místnost s kamenným krbem a klenutým stropem, 2 ložnice po 4 a 2 postelích z čehož 2 postele jsou původní, kuchyň s původní pecí a zrekonstruovanou kuchyňskou linkou, prostorná chodba s pingpongovým stolem a koupelna s vanou.Parkování pro 2 auta je možné na uzavřeném dvoře.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.