+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Birma kočka z Barmy

Klíčová slova: Birma Brno,Posvátná kočka,Birma koťata,

E-mail: ign.vlad@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?ervence 2012

Popis: Chovatelská stanice Laete Grata - Naše rodinná chovatelská stanice se věnuje chovu neodolatelného plemene modrookých koček s bílými tlapkami - posvátná Birma. Jsme členy MCC Brno, registrovaní u mezinárodního registru FIFe.

Web: www.birmamoravia.cz/

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.