+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o angličtině

Klíčová slova: výuka angličtiny, angličtina online

E-mail: deogratias@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Návody a tipy pro studenty i učitele angličtiny. Naleznete zde informace, jak si zajímavou formou zpestřit výuku angličtiny. Důraz je kladený na využití interaktivních videí, které vám umožní přijít do kontaktu s mluvenou angličtinou.

Web: anglictina.liborzukal.cz

Další související informace

Individuální výuka italštiny

individuální výuka italštiny italština angličtina – Jazyková škola Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.

Online výuka angličtiny

angličtina online – Česko je již delší dobu součástí Evropské unie a toužíte-li se podívat do světa, nezbude vám, než se naučit cizí řeč. Na otázku, kterou řeč využijeme prakticky po celém světě, je jednoduchá odpověď - angličtinu.

Výuka angličtiny Praha

výuka angličtiny, angličtina Praha, angličtina Brn – Rozšířte si dovednosti anglického jazyka! Využijte naše několikatýdenní kurzy angličtiny s jedinečným modelem, který aplikuje tým zkušených lektorů. Tyto populární kurzy Vám bez jediného zaškobrtnutí dokáže zprostředkovat jazykové centrum Berlitz.

Načítání trvalo 0.0713 sekund.