+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blog o angličtině

Klíčová slova: výuka angličtiny, angličtina online

E-mail: deogratias@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2013

Popis: Návody a tipy pro studenty i učitele angličtiny. Naleznete zde informace, jak si zajímavou formou zpestřit výuku angličtiny. Důraz je kladený na využití interaktivních videí, které vám umožní přijít do kontaktu s mluvenou angličtinou.

Web: anglictina.liborzukal.cz

Další související informace

Naučíte se anglicky snadno a rychle

angličtina online, angličtina online zdarma, angli – V současné době je zapotřebí, aby každá firma, která chce uspět na dnešním přeplněném trhu, byla prezentována zejména svými zaměstnanci. Proto se také tyto firmy uchylují k tomu, že své zaměstnance pravidelně proškolují.V současné době je zapotřebí, aby každá firma, která chce uspět na dnešním přeplněném trhu, byla prezentována zejména svými zaměstnanci. Proto se také tyto firmy uchylují k tomu, že své zaměstnance pravidelně proškolují.

Výuka angličtiny Praha

výuka angličtiny, angličtina Praha, angličtina Brn – Rozšířte si dovednosti anglického jazyka! Využijte naše několikatýdenní kurzy angličtiny s jedinečným modelem, který aplikuje tým zkušených lektorů. Tyto populární kurzy Vám bez jediného zaškobrtnutí dokáže zprostředkovat jazykové centrum Berlitz.

Jazyková škola

výuka angličtiny, intenzivní kurzy AJ, pobytové ku – Jazyková škola IN-TENSE nabízí především pobytové kurzy angličtiny. IN-TENSE Vám zajistí opravdu efektivní a intenzivní výuku ve velmi malých skupinách o počtu 2 -5 lidí. Součástí kurzů jsou i hodiny face to face, neboli jeden na jednoho, což je nejlepší forma výuky. Pokud chcete Vaši angličtinu posunout na vyšší úroveň, jsme tu pro Vás.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.