+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOLLETA

Klíčová slova: restaurace bar černošice hudba akce koncert menu

E-mail: info@bolleta.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Restaurace BOLLETA se nachází v centru města Černošice u Prahy a stala se oblíbeným místem pro setkání přátel u kvalitně ošetřených piv mnoha značek, dobrého jídla a lahodných vín. Naší prioritou je Vaše spokojenost a zprostředkování nejen kulinářských zážitků na našich společenských akcích jako jsou např. Pivní slavnosti, otevírání Beaujolaise spojené se dny francouzské kuchyně, zvěřinové či zabíjačkové hody, oslavy narozenin, svatby či firemní večírky..

Web: www.bolleta.cz

Další související informace

Katalog restaurací v ČR

restaurace – Cestujete často a potřebujete se zorientovat v cizím městě ? Nevíte, kam jít na dobrý oběd nebo večeři ? Nechte si poradit nabídkou restaurací, pohostinství, jídelen a dalších stravovacích zařízení v našem katalogu.

Restaurace Bowling Rakovec ve Vratimově

Restaurace Bowling Rakovec,ubytování ve – Penzion se stylovou restaurací a bowlingem situovaný 12km od Ostravy na kraji lesa v krásném prostředí. Přímo v penzionu infrasauna, masáže, vyhřívaná zahrádka, petang, ohniště, dětské hřiště. Vedle penzionu se nachází tenisové hřiště, hřiště na volejbal a nohejbal i volejbal. Přímo od penzionu je možno podnikat cyklistické výpravy, v zimě je možno vyjet z penzionu přímo na běžkách. Divadla, kina i Stodolní ulice v Ostravě se nachází ve vzdálenosti 12km.

Restaurace Pegas

Restaurace Pegas – Kvalitní a příjemná restaurace s vynikajícím jídlem a nápoji čeká již jen na vás. Přijďte ochutnat kachnu pečenou na červeném víně a naše domácí pivo k zapití. Kvalitní a příjemná restaurace s vynikajícím jídlem a nápoji čeká již jen na vás. Přijďte ochutnat kachnu pečenou na červeném víně a naše domácí pivo k zapití.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.