+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

BOLLETA

Klíčová slova: restaurace bar černošice hudba akce koncert menu

E-mail: info@bolleta.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ??jna 2009

Popis: Restaurace BOLLETA se nachází v centru města Černošice u Prahy a stala se oblíbeným místem pro setkání přátel u kvalitně ošetřených piv mnoha značek, dobrého jídla a lahodných vín. Naší prioritou je Vaše spokojenost a zprostředkování nejen kulinářských zážitků na našich společenských akcích jako jsou např. Pivní slavnosti, otevírání Beaujolaise spojené se dny francouzské kuchyně, zvěřinové či zabíjačkové hody, oslavy narozenin, svatby či firemní večírky..

Web: www.bolleta.cz

Další související informace

Restaurace Koliba Orlová

Restaurace Koliba Orlová – Restaurace Koliba Vám poskytuje služby již přes 30 let. Nabízíme Vám uspořádání Vašich rodinných oslav, svatebních hostin, maturitních večírků, firemních banketek, různých setkání s přáteli a další společenské akce dle vašich přání a představ.

Restaurace Aquarius

restaurace restaurant aquarius černosice – I jídlo ve spojení se zajímavým interiérem může být nevšedním a příjemným zážitkem ... I jídlo ve spojení se zajímavým interiérem může být nevšedním a příjemným zážitkem ... I jídlo ve spojení se zajímavým interiérem může být nevšedním a příjemným zážitkem ...

Restaurace Sonora

restaurace sonora, mexická kuchyně, – Mexická restaurace Sonora. Nabízíme výbornou mexickou kuchyni (quesadillas, burritos, flauta, tacos, fajitas a bifteky), doplněnou o naše speciality a velký výběr tequil a rumů. Polední menu, jídlo s sebou, ochutnávky tequil a rumů, večírky, firemní akce, oslavy.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.