+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Border kolie

Klíčová slova: psí plemeno border kolie

E-mail: imrich.chajda@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2009

Popis: Zvažujete, že si pořídíte nového kamaráda - psa? A přemýšlíte o border kolii? V tom případě navštivte tento web. Dozvíte se, jak se o pejska starat a jak ho vychovávat, aby z něj vyrostl ten nejlepší psí kamarád.

Web: www.borderkolie.info/









Další související informace

Psí útulky

Psí útulek, útulky – Najdete u nás velké množství psích útulků, přehledně podle okrsů. Dále nabízíme vše, co by jste měli vědět a mohli potřebovat při chovu psů, nalezne zde inzerci, eshop, chovné stanice, zvěrolékaře, psí útulky, psí hotely, štěňata na prodej atd

Katalog psů

katalog psů, psi, psí katalog – Utříděný katalog oblíbených psích plemen. O každém plemenu máme bohaté informace, nechybějí ani fotografie. Z plemen vybíráme například basset hound, bišonek, bulteriér, dalmatin, kolie, kokršpaněl, yorkšírský teriér.

Stříhání psů Domažlice

stříhání psů, psí salon – Psí salon zaměřený na stříhání,trimování,koupání,fénování a vyčesávání a další kosmetické úpravy psů všech velikostí a plemen. stříháme i kočičky. Provozovna je v Domažlicích a ve Kdyni. Pracovní doba dle objednávek, pracujeme po dohodě i o víkendu.

Načítání trvalo 2.3335 sekund.