+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Ostrava

Klíčová slova: bowling, restaurace, rauty, menu

E-mail: bowlingnagano@exaltor.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2008

Popis: Stylová sportovní restaurace a bowling. 4-dráhový provázkový bowling s UV provedením a score systémem firmy Steltronic. Povrch drah je vybaven GLOWE efektem. Délka bowlingové dráhy je 16,20m. Prostor bowlingu je klimatizován. Online rezervace.

Web: www.bowlingnagano.cz

Další související informace

Bowlingové centrum Krnov

Bowling,bezbariérový přístup,šipky,firemní akce – Nově otevřené Bowlingové centrum se 4 bezšňůrovými drahami-nejnovější technologií fy Brunswick.Otevřeno 9.4.2010.Šipky,půjčovna kol,fotbálky a další spol.hry. Pořádání firemních akcí, oslav, venkovní posezení.Bezbariérový přístup!

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

Switchbowling

bowling,bowlingové stroje,servis bowlingu – Společnost B.M.A.S. Opava s.r.o. se specializuje na prodej, montáž a modernizaci bowlingových zařízení a jejich příslušenství. Jsme výhradním distributorem Švýcarské firmy Switch Entertainment S.A., pro celou Českou a Slovenskou republiku. Produkty firmy Switch jsou vyráběny v Itálii - speciální kolekci navrhuje Pinin Farina - designer firmy Ferrari. Firma Switch je držitelem certifikátu - ISO 9001:2008. Pokud nás budete kontaktovat, připravíme Vám speciální nabídku na míru

Načítání trvalo 0.0671 sekund.