+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Ostrava

Klíčová slova: bowling, restaurace, rauty, menu

E-mail: bowlingnagano@exaltor.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ledna 2008

Popis: Stylová sportovní restaurace a bowling. 4-dráhový provázkový bowling s UV provedením a score systémem firmy Steltronic. Povrch drah je vybaven GLOWE efektem. Délka bowlingové dráhy je 16,20m. Prostor bowlingu je klimatizován. Online rezervace.

Web: www.bowlingnagano.cz

Další související informace

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Switchbowling

bowling,bowlingové stroje,servis bowlingu – Společnost B.M.A.S. Opava s.r.o. se specializuje na prodej, montáž a modernizaci bowlingových zařízení a jejich příslušenství. Jsme výhradním distributorem Švýcarské firmy Switch Entertainment S.A., pro celou Českou a Slovenskou republiku. Produkty firmy Switch jsou vyráběny v Itálii - speciální kolekci navrhuje Pinin Farina - designer firmy Ferrari. Firma Switch je držitelem certifikátu - ISO 9001:2008. Pokud nás budete kontaktovat, připravíme Vám speciální nabídku na míru

Načítání trvalo 0.1972 sekund.