+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Praha

Klíčová slova: Praha bowling,Bowling Praha,bowling Nové Butovice

E-mail: info@kunick.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Hledáte místo, kde si můžete zároveň odpočinout, odreagovat a zasportovat? Nemusíte chodit daleko, stačí pouze vyjet do prvního patra obchodního centra Galerie Butovice a jste ve SVĚTĚ ZÁBAVY. Najdete zde 6 profesionálních bowlingových drah, s možností přihlásit se do amatérské ligy.

Web: www.praha-bowling.cz/

Další související informace

Kadeřnictví Praha 2 - Sal

dámské a pánské kadeřnictví praha 2,kadernictvi v – V našem salonu pracují mladí lidé, kteří jsou absolventy prestižní evropské školy, která je zaměřena na klasické střihy. Každého člena tohoto týmu průběžně proškolujeme dle nejnovějších TIGI kolekcí. Zaměřujeme se na pohodlí našich klientů, chceme je učesat tak, aby se nemuseli o svůj účes složitě a zdlouhavě starat, aby tedy byl co nejvíce vhodný pro každodenní nošení.

Penzion Spokojeny Host

Ubytování Vestec, levné Praha ubytování – Penzion Spokojený Host nabízí ubytování v novém, útulném, stylovém stylu, ve Vestci u Prahy, má 8 pokojů vč. koupelny, TV, Wifi připojení, snídaně, školící místnost, kuchyňské linky, uzavřené parkoviště, venkovní posezení, V okolí penzionu je široká nabídka Relaxace a služeb.

Ubytování Praha 5

ubytování Praha – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v Praze 5. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou si ubytování zarezerv

Načítání trvalo 0.0690 sekund.