+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bowling Praha

Klíčová slova: Praha bowling,Bowling Praha,bowling Nové Butovice

E-mail: info@kunick.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. dubna 2012

Popis: Hledáte místo, kde si můžete zároveň odpočinout, odreagovat a zasportovat? Nemusíte chodit daleko, stačí pouze vyjet do prvního patra obchodního centra Galerie Butovice a jste ve SVĚTĚ ZÁBAVY. Najdete zde 6 profesionálních bowlingových drah, s možností přihlásit se do amatérské ligy.

Web: www.praha-bowling.cz/

Další související informace

Pneuservis Praha 6

Pneuservis Praha 6, pneuservis Praha, pneuservis – Pneuservis Praha 6: pneuservis a rychloservis motorových vozidel. Kompletní výměna letních i zimních pneumatik, výměna alu disků. Zajištění menších oprav motorových vozidel, mytí interiéru auta a karosérie.

Autosklo Praha 3

Autosklo Praha 3, pneuservis Praha 3, autoservis – Autosklo Praha 3: autosklo, pneuservis, autoservis a autoelektrika. Autosklo ( kompletní výměna zadního i předního autoskla ), pneuservis ( výměna a prodej pneu a alu disků ), autoservis ( servis osobních i užitkových vozidel ), autoklimatizace.

Půdní byty, půdní byty Pr

Půdní byty, půdní byty Praha – BertolucciDesign Vám představuje moderní půdní byty v Praze. Vyberte si z naší nabídky nových půdních bytů v Praze. ZFP developer - 5 let zkušeností na trhu s atypickými byty. Půdní byty, půdní byty Praha

Načítání trvalo 0.0529 sekund.