+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bratislava Zumba

Klíčová slova: zumba v Bratislave, zumba, zumba Bratislava, Brati

E-mail: slevy@ufonek.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2012

Popis: V prípade že máte radi zumbu tak neváhajte a príďte sa pozrieť na naše stránky kde najdete množstvo článkov o zumbe, špeciálne o zumbe v bratislave, nájdete u nás videá ako aj naše tipy na to ako si zumbu užiť najviac.

Web: zumbabratislava.sk

Další související informace

Zumba club Havířov

Zumba fitness club Havířov – Provozovatel ZUMBA FITNESS v Havířově. Nabízíme pravidelné lekce ZUMBY!Je to jedna velká party, tak neváhejte a přijďte to vyzkoušet!!Zumba je dynamický, vzrušující a účinný fitness program.Inspirována latinsko-americkou hudbou.

Penzion a restaurace U Svaté Barbory v Habrovanech

Penzion a restaurace U Svaté Barbory ,ubytování v – Penzion a restaurace U Svaté Barbory je ideální jak k odpočinku, tak aktivně strávené dovolené. V blízkosti na turisty čekají atraktivní místa jako Moravanský vodopád nebo Doerellova vyhlídka. Penzion nabízí ubytování v útulných dvou až pětilůžkových pokojích, které jsou zařízeny v romantickém stylu. Stravovat se hosté mohou v restauraci přímo v objektu. Najdou tu kuřácký i nekuřácký koutek. V létě lze posedět na venkovní terase s nádherných výhledem.Řidiči mohou zaparkovat na vyhrazeném parkovišti přímo u penzionu.

hokejbal.org

hokejbal,3+1,bahbl,hokejbal v bratislave, ba liga – Oficiálna stránka Bratislavskej hokejbalovej ligy. Jedna z posledných hokejbalových líg, ktorá sa hrá systémom 3+1 s napustenou tenisovou loptičkou. Hokejbal je technickejší oproti systému 5+1 či 4+1, a aj po viac ako 30-tich rokoch sa teší veľkej popularite.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.