+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bratislava Zumba

Klíčová slova: zumba v Bratislave, zumba, zumba Bratislava, Brati

E-mail: slevy@ufonek.eu

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2012

Popis: V prípade že máte radi zumbu tak neváhajte a príďte sa pozrieť na naše stránky kde najdete množstvo článkov o zumbe, špeciálne o zumbe v bratislave, nájdete u nás videá ako aj naše tipy na to ako si zumbu užiť najviac.

Web: zumbabratislava.sk

Další související informace

Horská chata Lučanka v Lučanech nad Nisou

Horská chata Lučanka ,ubytování v Lučanech nad – Chata LUČANKA se nachází v CHKO Jizerské hory uprostřed lesů pod rozhlednou Bramberk na Horním Maxově jen 5 km od Jablonce nad Nisou.Chata se nachází mimo komunikaci, a je proto ideální pro klidnou rodinnou rekreaci, pořádání ozdravných pobytů, škol v přírodě, sportovních soustředění, podnikových akcí, školení apod.Nabízí kvalitní levné ubytování s kapacitou 56 lůžek, v krásném prostředí blízko značených turistických cest, cyklotras, 15 min chůze od přírodního koupaliště s občerstvením v Lučanech n.N., 100 m napojení na Jizerskou magistrálu, lyžařský areál Severák vzdálený 3 km. Parkování je možné přímo u chaty.

Penzion Rotunda v Harrachově

Penzion Rotunda,ubytování v Harrachově – Pension Rotunda v Harrachově je umístěn přímo v centru Harrachova, cca 100 m od lanové dráhy a sjezdových tratí na Čertově hoře.Všechny pokoje penzionu Rotunda v Harrachově mají své vlastní sociální zařízení, televizi se satelitním příjmem a bezdrátové připojení k internetu. V apartmánech se navíc nachází kuchyňka a v některých pokojích a apartmánech balkon.Penzion disponuje restaurací, která se nachází v přízemí a kde se podávají snídaně formou bohatých švédských stolů, samozřejmostí je možnost dokoupení polopenze či plné penze.Celý prostor penionu Rotunda v Harrachově je pokrytý signálem Wifi, nedílnou součástí je také parkoviště a informační centrum.

hokejbal.org

hokejbal,3+1,bahbl,hokejbal v bratislave, ba liga – Oficiálna stránka Bratislavskej hokejbalovej ligy. Jedna z posledných hokejbalových líg, ktorá sa hrá systémom 3+1 s napustenou tenisovou loptičkou. Hokejbal je technickejší oproti systému 5+1 či 4+1, a aj po viac ako 30-tich rokoch sa teší veľkej popularite.

Načítání trvalo 0.0661 sekund.