+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bulharsko dovolená 365

Klíčová slova: Bulharsko, moře

E-mail: banky-cr-hypoteky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2009

Popis: Bulharsko bylo navštěvováno již v dobách komunismu v Čechách. Stačilo se rozšířit natolik, že dnes poskytuje kvalitní služby a moderní ubytovací možnosti. V zimě lyže, v létě moře. Bulharsko má několik důležitých předností, které neustále lákají turisty. Je tam teplo, čisté moře, levné nakupování, ale také je blízko. Tak proč tam nezajet vlastním autem?

Web: bulharsko.dovolena365.cz/

Další související informace

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Načítání trvalo 0.1576 sekund.