+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Canny Golden Retrívr

Klíčová slova: Canny Zlatý retrívr krytí golden retriever

E-mail: monika@cannyho-zivot.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: zlatý retrívr Canny z Královských teras je chovný pes, lovecký (průkaz lovecky upotřebitelného psa), má canisterapeutické zkoušky, úspěšný jako výstavní pes v kategorii Golden Retriever. Nabízíme krytí, lovecký výcvik, přípravu na lovecké zkoušky, zkoušky OVVR ověření vrozených vlastností retrívrů, základní výcvik poslušnosti, štěňata zlatého retrívra.

Web: www.cannyho-zivot.cz

Další související informace

Golden Retriever

retriever zlatý labradorský – Chov a výcvik zlstých s labradorských retrieverů, prezentace, chov, výcvik, foto, video, galerie, štěňata, odchovy, výstavy, zkoušky, myslivost, diskuze, standard a povaha plemene, Artemis Gold Kennel

Hotel Zlatý lev ve Svitavách

Hotel Zlatý lev,ubytování ve – Hotel Zlatý lev se nachází na Pražské ulici přímo v centru Svitav. Hotel má k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje nebo apartmá. Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením, lednicí a televizorem se satelitním příjmem. Nechybí bezdrátové připojení k internetu.Hotel disponuje restaurací s vyhlášenou kuchyní. Na jídelním lístku hosté najdou speciality české i mezinárodní kuchyně, saláty a skvělé moučníky. Návštěvníkům hotelu jsou tu za příplatek podávány snídaně.

Golden Tulip Prague Terminus v Praze

Golden Tulip Prague Terminus,ubytování v – Hotel Golden Tulip Prague Terminus se nachází v Praze, v ulici Hybernská, která je součástí Královské cesty. Hotelnabízí ubytování v 71 prostorných klimatizovaných pokojích, včetně 5 Junior Suites. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou a samostatnou sprchou. Vybrat si můžete také ze 13 nekuřáckých pokojů a k dispozici je 1 bezbariérový pokoj. Hotel Golden Tulip restaurace podává bohatou snídani formou bufetu včetně teplých pokrmů . Restaurace je také k dispozici pro polopenzi nebo plnou penzi pro skupiny a konference, ne však pro jednotlivce. Placené hlídané parkoviště.

Načítání trvalo 3.1880 sekund.