+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Canny Golden Retrívr

Klíčová slova: Canny Zlatý retrívr krytí golden retriever

E-mail: monika@cannyho-zivot.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: zlatý retrívr Canny z Královských teras je chovný pes, lovecký (průkaz lovecky upotřebitelného psa), má canisterapeutické zkoušky, úspěšný jako výstavní pes v kategorii Golden Retriever. Nabízíme krytí, lovecký výcvik, přípravu na lovecké zkoušky, zkoušky OVVR ověření vrozených vlastností retrívrů, základní výcvik poslušnosti, štěňata zlatého retrívra.

Web: www.cannyho-zivot.cz

Další související informace

Hotel Louny - Hotel Zlatý

hotel, Louny, ubytování, Zlatý Lev – Ubytování v Lounech, Hotel v Lounech. Kvalitní ubytování s nadstandardními službami. Hotel Louny, Hotel Zlatý Lev. Ubytování v Lounech, Hotel v Lounech. Kvalitní ubytování s nadstandardními službami. Hotel Louny, Hotel Zlatý Lev.

penzion ZLATÝ KAŠTAN

penzion ZLATÝ KAŠTAN – Penzion s kapacitou 22 lůžek nabízí ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou stylově vybaveny. <p> V penzionu Zlatý Kaštan je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem. Naši hosté mohou využít také vlastního hlídaného parkoviště. <p> Nyní nově bezplatný přístup k internetu pomocí Wi-Fi Hotspotu 1Mbps.

Zlatý Kaštan

Zlatý Kaštan, ubytovani, penzion – Penzion s kapacitou 22 lůžek nabízí ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou stylově vybaveny. V penzionu Zlatý Kaštan je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem. Naši hosté mohou využít také vlastního hlídaného parkoviště. Nyní nově bezplatný přístup k internetu pomocí Wi-Fi Hotspotu.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.