+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Canny Golden Retrívr

Klíčová slova: Canny Zlatý retrívr krytí golden retriever

E-mail: monika@cannyho-zivot.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2010

Popis: zlatý retrívr Canny z Královských teras je chovný pes, lovecký (průkaz lovecky upotřebitelného psa), má canisterapeutické zkoušky, úspěšný jako výstavní pes v kategorii Golden Retriever. Nabízíme krytí, lovecký výcvik, přípravu na lovecké zkoušky, zkoušky OVVR ověření vrozených vlastností retrívrů, základní výcvik poslušnosti, štěňata zlatého retrívra.

Web: www.cannyho-zivot.cz

Další související informace

Aurora Polaris

Labrador Retriever – Chovatelská stanice labradorských retrívrů. Fotografie, videa, průkaz původu, nabídka štěňat a výsledky z výstav a zkoušek. Nabídka štěňat po pracovně vedených rodičích s důrazem na kvalitní exteriér.

penzion ZLATÝ KAŠTAN

penzion ZLATÝ KAŠTAN – Penzion s kapacitou 22 lůžek nabízí ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích a apartmánech, které jsou stylově vybaveny. <p> V penzionu Zlatý Kaštan je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem. Naši hosté mohou využít také vlastního hlídaného parkoviště. <p> Nyní nově bezplatný přístup k internetu pomocí Wi-Fi Hotspotu 1Mbps.

Krytí zvířat, psů a koček

krytí zvířat, psů, koček, feny, fretky, inzerce – Vytvořte profil svému zvířátku v první internetové zvířecí seznamce. Seznamka umožňuje zdarma a snadno vyhledat nápadníka nebo nápadníci pro krytí vašeho zvířátka. Neváhejte, zaregistrujte se a začněte si vybírat.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.