+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Canoe trips

Klíčová slova: Miesta pre nalodenie, Živočíšstvo,Malý Dunaj, Kolo

E-mail: ktlg@canoetrips.sk

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2013

Popis: Cieľom našej stránky je predstaviť Vám prekrásnu, často nedotknutú prírodu na Malom Dunaji.Tí, ktorí už vodnú túru vyskúšali dobre vedia, že je to jedinečný zážitok, bez ohľadu na vekovú kategóriu. Naučíte sa vnímať svet z úplne inej perspektívy. Pri splave Malého Dunaja máte možnosť vidieť mnoho zaujímavých druhov vodných vtákov, slniacich sa žiab, vydrí riečnych, taktiež mnoho rýb, a to všetko ďaleko od každodenného rušného života.

Web: www.canoetrips.sk

Další související informace

Voziky za kolo

Voziky za kolo – Navštivte internetový obchod Vozíky za kolo, kde nabízíme špičkové dětské vozíky za kola, nákladní vozíky, expediční vozíky, dětská odrážedla a tandemy, a to včetně příslušenství. V případě že si nevíte rady jaký typ vozíku si pořídit, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

Opatrovatelky

opatrovanie, opatrovatelky, ponuka prace pre opatr – Ponuka práce na Slovensku a v zahraničí pre opatrovateľky. Inzercia práce pre opatrovateľky zdarma. Práca pre opatrovateľky nielen v Rakúsku a Nemecku. Ponuka práce pre opatrovateľky, inzercia zdarma, kurzy nemčiny pre opatrovateľky, doprava, preklady a oveľa viac.

Friv

friv, friv2, friv 2, hry pre 2, friv hry, hraj hry – Zahrejte si online Friv 2 hry, které jsou zcela zdarma. Zažeňte nudu a využijte svůj volný čas na zábavu a rozvoj své mysli. Hry jsou rozděleny do různých kategorií, díky čemuž si každý najde to své. Na stránce se můžete zaregistrovat, sbírat body za hraní her a účastnit se turnajů, ve kterých můžete vyhrát zajímavé ceny. Hry je také možné hodnotit podle toho jak se Vám líbí a přidávat k nim komentáře.

Načítání trvalo 0.0650 sekund.