+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

castingová hra Tykadla

Klíčová slova: sociální síť, komunitní síť, , zábava, Tykadla, hr

E-mail: info@tykadla.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2012

Popis: Na Tykadlech jsou originální a zábavní lidé, kteří by vás mohli zajímat, a vy byste mohli zajímat je. Vstupte do castingové hry a staňte se hvězdou. Poznejte, jak vás vidí ostatní, a objevte své alter ego. Váš "typ" získáte na jeden klik, s osobností v hlavní roli.

Web: www.tykadla.cz

Další související informace

ABRATICA s.r.o

počítačová síť, Cisco, Juniper, podpora ISP – Návrhy a realizace síťových řešení, analýza a řešení síťových problémů, poskytování služeb v oblasti Cisco Systems, konzultací, školení, outsourcingu. Realizace a provoz aplikačních služeb a podpora ISP (RIPE, založení LIR, správa BGP).

EuropAds.eu - reklamy

Reklamní síť, reklama, inzerce, reklamní plochy – Reklamní tržiště, prodávejte reklamu na svých webových stránkách a nakupujte reklamu levně a rychle! Monetizujte své webové stránky a začněte vydělávat peníze. Inzerenti mohou koupit reklamu ve všech reklamních formátech a mohou platit za zobrazení, za proklik nebo za čas.

www.trpím.cz komunita

komunita, sociální síť, trpím depresemi, trpím – Uznávaná komunita pro lidi, kteří se chtějí pobavit o svých problémech. Pro lidi kteří už nechtějí trpět ale chtějí se zase smát. Přijďte se pobavit i Vy o tom co Vás trápí. Ať už jsou to deprese nebo žárlivost, se vším si poradíme

Načítání trvalo 3.4752 sekund.