+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

castingová hra Tykadla

Klíčová slova: sociální síť, komunitní síť, , zábava, Tykadla, hr

E-mail: info@tykadla.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2012

Popis: Na Tykadlech jsou originální a zábavní lidé, kteří by vás mohli zajímat, a vy byste mohli zajímat je. Vstupte do castingové hry a staňte se hvězdou. Poznejte, jak vás vidí ostatní, a objevte své alter ego. Váš "typ" získáte na jeden klik, s osobností v hlavní roli.

Web: www.tykadla.cz

Další související informace

Jaroslav Klečka JKsport

cyklistika, síť, míč, termo, luk, šíp, raketa, – Internetový obchod pro celou rodinu se sortimentem zboží pro sport a volný čas. Potřeby pro tradiční i netradiční sportovní a volnočasové aktivity, sportovní vybavení pro školy, motorické pomůcky pro školky.

Sociální sítě, seznamky

Komunitní weby, sociální sítě, chaty, seznamky – Které z komunitních webů právě letí a které jsou už out? Proč je lepší Facebook než Myspace. Kde můžete sdílet fotky, kde se můžete seznámit nebo vystavovat? To vše se dozvíte na komunitniweby.cz – stránky o největších sociálních sítích.

aKluci: Gay seznamka

gay, gay seznamka, sociální síť, facebook, bi – Náš webový server pro kluky Vám nabízí: seznamku pro gaye, bisexuály i zvědavé heterosexuály, sociální síť spojující to nejlepší z facebooku, twitteru a podobných webů, infoservis o vývoji gay světa, o současných trendech a o akcích na kterých není dobré chybět, výlety, párty a jiné srazy.

Načítání trvalo 0.0584 sekund.