+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černouličnický klub o.s.

Klíčová slova: Černouličnický klub, Černá ul., Černá 14, KDS

E-mail: info@cernoulicnickyklub.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Černouličnický klub (ČUK) je občanským sdružením rodičů a přátel Katolického domova studujících (KDS). Studentkám ubytovaným v KDS umožňuje provozovat či účastnit se různých volnočasových aktivit, které jim mohou pomoci při hledání životní orientace a svého postavení ve společnosti, a to vytvářením kvalitního zázemí pro práci s mládeží. Veškeré volnočasové aktivity ČUKu jsou otevřeny i zájemcům ze širšího okolí. Posláním Klubu je být pomocníkem Katolickému domovu studujících při výchově mladých lidí s důrazem na vytváření vztahů vzájemné sounáležitosti mezi lidmi a zachováním úcty a vážnosti ke každému člověku.

Web: www.cernoulicnickyklub.cz

Další související informace

Černá hora

Černá hora, Ostrog, Budva, Ubytování v Černé hoře – Cernahora-info.cz je web, který se Černé hoře věnuje pouze z hlediska turisty. Zajímavostmi, tipy na výlety, levným ubytováním v Černé hoře, ale i kvalitou silnic, poplatky na silnicích, cenami potravin, zboží, atd. Na tomto webu najdete vše co potřebujte jako turista vědět o Černé hoře.

Levné ubytování Černá Hora

levné ubytování černá hora – Ubytování Černá Hora, apartmány Ulcinj. Levné ubytování ve městě, i na okraji města. Rušný noční život, krásné písčité i oblázkové pláže. Ideální dovolená. Ačkoliv se Černá Hora rozlohou řadí mezi malé oblasti, její přírodní krásy, bohatost a rozmanitost kulturních a historických památek ji řadí mezi turisticky zajímavá a vyhledávaná místa.

Načítání trvalo 0.1069 sekund.