+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Černouličnický klub o.s.

Klíčová slova: Černouličnický klub, Černá ul., Černá 14, KDS

E-mail: info@cernoulicnickyklub.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Černouličnický klub (ČUK) je občanským sdružením rodičů a přátel Katolického domova studujících (KDS). Studentkám ubytovaným v KDS umožňuje provozovat či účastnit se různých volnočasových aktivit, které jim mohou pomoci při hledání životní orientace a svého postavení ve společnosti, a to vytvářením kvalitního zázemí pro práci s mládeží. Veškeré volnočasové aktivity ČUKu jsou otevřeny i zájemcům ze širšího okolí. Posláním Klubu je být pomocníkem Katolickému domovu studujících při výchově mladých lidí s důrazem na vytváření vztahů vzájemné sounáležitosti mezi lidmi a zachováním úcty a vážnosti ke každému člověku.

Web: www.cernoulicnickyklub.cz

Další související informace

Chorvatsko

dovolená Chorvatsko Černá Hora Jadran ubytování – Rozsáhlá nabídka zájezdů do atraktivních míst v Chorvatsku od Umagu až po Dubrovník. Ubytování v apartmánech, stanech, chatách, bungalovech, hotelích s vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravou.

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Chorvatsko, Itálie, Slovinsko, Černá Hora – Specialista na pobyty u moře: Chorvatsko, Itálie, Černá Hora, Slovinsko a lyžování v Alpách: Itálie, Rakousko, Francie a Slovinsko. Ke všem typům ubytování nabízíme výběr z letecké, autobusové a vlastní dopravy. Aktuální last minute zájezdy, informačně turistický servis a výhodné nabídky pro kolektivy.

Černá skříňka do auta

černá skříňka do auta, kamera do auta, – Nabízíme černou skříňku do auta, která monitoruje Vaší jízdu. Získáte nezvratný důkaz v případě dopravní nehody. Všechny cesty lze sledovat pomocí GPS. Umožňuje monitorovat zaměstnance v kteroukoliv dobu. Snadné objednání přímo u nás.

Načítání trvalo 3.4525 sekund.