+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Česká kytara

Klíčová slova: kytara, akce, koncerty, osobnosti, výuka, studium

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2012

Popis: Klasická kytara a staré nástroje, akustická a elektroakustická kytara, elektrofonická kytara, basová kytara a příbuzné nástroje drnkací. Koncerty, osobnosti, studium, výuka. Vše o kytarách a pro kytaristy.

Web: www.ceska-kytara.cz/

Další související informace

Arabština a perština

arabština, perština, kurz, výuka – VÝUKA ARABŠTINY A PERŠTINY V PRAZE - výuka moderní spisovné arabštiny, egyptské hovorové arabštiny, spisovné a hovorové perštiny - mnohaleté zkušenosti s výukou orientálních jazyků na všech úrovních, včetně univerzitní - využívání audiovizuální techniky a nejnovějších výukových metod - lektorka je absolventkou kurzu pro výuku orientálních jazyků na Georgetown University, přední instituci pro výuku orientálních jazyků

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Načítání trvalo 0.2278 sekund.