+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ceska-students

Klíčová slova: Česká studentská unie, česu, pičesú, studentsé

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2012

Popis: Česká studentská unie (ČeSU) je pochybný spolek, který svými aktivitami poškozuje dobré jméno studentů, studentských unií a akademického prostředí v ČR. Nemá žádnou právní subjektivitu (např. není občanským sdružením), stanovy, orgány a ani faktický mandát, když se od něj distancovaly největší studentské unie u nás (UK, ČVUT a další).

Web: www.ceska-studentska-unie.cz/

Další související informace

Yotubue.com česká videa -

česká videa, videa, youtube, zábava – Česká i zahraníční videa z nejznámějšího video serveru youtube.com, čeká na Vás spousta zábavy a legrace. Všechna videa jsou samozřejmě ke sledování zdarma.

Úrazové pojištění dětí.

úrazové pojištění dítěte, Česká pojišťovna, pojist – Je jedno, jestli máte doma miminko, batole, předškoláka, školáka, nebo pubescenta. V každé věkové kategorii jsou časté úrazy, proti kterým je vhodné, řekla bych dokonce nezbytné, uzavřít úrazové pojištění dítěte. Už z velmi smutných statistik vyplývá, že i malé miminka jsou častými účastníky úrazu.

Ubytování Česká Kanada

ubytování Česká Kanada, penzion Česká Kanada – Ubytování Česká Kanada, ubytování v soukromí nové chalupy U Dřevaře. Kapacita 11 lůžek. Pokoje s vlastní koupelnou a kuchyňkou, televizorem, free wifi. Děti do 2 let ubytování zdarma (bez nároku na vlastní lůžko).Česká Kanada je rájem cyklistů.

Načítání trvalo 3.4748 sekund.