+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ceska-students

Klíčová slova: Česká studentská unie, česu, pičesú, studentsé

Datum vloľení do katalogu: 8. ?ervna 2012

Popis: Česká studentská unie (ČeSU) je pochybný spolek, který svými aktivitami poškozuje dobré jméno studentů, studentských unií a akademického prostředí v ČR. Nemá žádnou právní subjektivitu (např. není občanským sdružením), stanovy, orgány a ani faktický mandát, když se od něj distancovaly největší studentské unie u nás (UK, ČVUT a další).

Web: www.ceska-studentska-unie.cz/

Další související informace

česká pošta

česka pošta, sledování zásilek – Všeobecné informace, které se týkají české pošty a nové služby zabývající se sledováním zásilek pomocí podacího čísla a formulářem na webových stránkách. Česká poa nenabízí pouze tyto služby, kompletní nabídku naleznete na oficiálních webových stránkách.

Ubytování Česká Lípa

ubytování Česká – Přehled dostupných hotelů, penzionů a dalšího ubytování v České Lípě a v blízkém okolí. Seznam obsahuje odkazy na stránky jednotlivých ubytovacích zařízení, kde je možné zjistit podrobnosti o ubytování, cenové podmínky, prohlédnout si fotografie a rovnou

Ubytování Česká Kanada

ubytování, česká kanada, ovčárna, nová bystřice, – Penzion Ovčárna se nachází v pohraničním městečku Nová Bystřice v oblasti zvané Česká Kanada. Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích. K dispozici je jeden třílůžkový apartmán. Snídaně se podává ve společenské místnosti.

Načítání trvalo 3.2292 sekund.