+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Doteky Hudby

Klíčová slova: Hudební festivaly, hudební agentura

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Naším hlavním posláním je zpřístupnění a zprostředkování uměleckých hodnot hudební kultury veřejnosti. Pořádáním hudebních festivalů a kulturních akcí chceme tuto službu nabídnout co nejširšímu okruhu zájemců a posluchačů. Pravidelně pořádáme hudební festivaly České doteky Hudby a Dvořákův festival.

Web: www.ceskedotekyhudby.cz

Další související informace

Blíženci - kapela

hudební skupina, kapela, duo – Hudební skupina, duo působící v okolí Brna. Nabízíme kvalitní hudbu k tanci i poslechu na svatby, narozeninové oslavy, firemní večírky, různá setkání, i na klasickou zábavu či ples. Repertoár naší kapely se skládá z hitů od let 50tých prakticky až do současnosti, zahrnuje mnoho žánrů, a lze říct, že umíme zahrát pro všechny generace. Na přání pořadatele jsme schopni žánrovou skladbu přizpůsobit. Repertoár se také snažíme neustále rozšiřovat o další skladby.

Dobrá muzika

hudební skupina,Dobrá muzika,hudba na svatbu, – Jednočlenná hudební skupina z Karviné (One man Band) na svatby, rodinné oslavy, plesy či taneční zábavy. Nejlevnější živá hudba pro všechny generace. Taneční hity od 70.let po současnost. Profesionální zvuk i osvětlení.(Možno též jako duo).

Hudební články

hudební články,portál,hudba,nástroje,obchod,pr – Články a tiskové zprávy, které se zabývají hudební tématikou. Prostor pro hudební skupiny a majitele hudebních obchodů (kamenných i internetových) pro propagaci svých služeb. Recenze a tipy na vhodné hudební nástroje různých značek.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.