+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

České Doteky Hudby

Klíčová slova: Hudební festivaly, hudební agentura

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervence 2010

Popis: Naším hlavním posláním je zpřístupnění a zprostředkování uměleckých hodnot hudební kultury veřejnosti. Pořádáním hudebních festivalů a kulturních akcí chceme tuto službu nabídnout co nejširšímu okruhu zájemců a posluchačů. Pravidelně pořádáme hudební festivaly České doteky Hudby a Dvořákův festival.

Web: www.ceskedotekyhudby.cz

Další související informace

Harfa - hudební nástroje

harfa, hudební nástroje, hudebniny, obchod, eshop – Internetový obchod s hudebními nástroji, příslušenstvím a zvukovou technikou. Na webu najdete bazar hudebnin a výkup hudebních nástrojů za hotové peníze i příjem do komisního prodeje. Provádíme opravy, servis a restaurování hudebních nástrojů.Prodáváme harfy, kytary, klávesy, housle, bicí, akordeony, harmoniky, comba, aparatury, heligonky, zpěvníky, noty, zvonkohry, vozembouchy, stojany, obaly, kufry a další.

Hudebni youtube videa

hudebni videa,videoklipy,mp3,yotube,youtube,MTV – Ty nejlepší hudební youtube a MTV videoklipy jedině na Klipzone.cz Spousta kapel a interpretu přijdte se podivat na originalni videoklip vaší oblibené skupiny.Každý tyden nove videoklipy podle hitparad..

Hudba, videa, recenze

Hudba, Music, Hudební recenze – Máte rádi hitparády, koncerty, recenze a jiné zajímavosti ze světa hudby? Hledáte informace, skladby, zpěváky, zpěvačky a kapely pohromadě? Seznamte se s novinkami mnoha hudebních žánrů.Přidejte recenze na nově vydaná alba.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.