+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesty domů-seriál TV Prim

Klíčová slova: cesty domu,iprima,online serialy

E-mail: cestydomu@serialyinfo.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt.Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík (Ladislav Potměšil) a MUDr. Rudolf Bernát (Alois Švehlík) spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo…

Web: cestydomu.serialyinfo.cz

Další související informace

Cestovní pojištění online

cestovní pojištění, pojištění na cesty – Sjednejte si cestovní pojištění online přes internet se slevou 10%. Pokud se v cizině dostanete do potíží máte k dispozici asistenční službu (v českém jazyce 24 hodin denně).

Rychle rostoucí rostliny

mlatové cesty, rizikové kácení, štětované cesty – Společnost Acre.cz se zabývá pěstební a realizační činností parků, závlahy, jezírek, rostlin, zhotovení mlatové cesty a štětované cesty. Poradí vám jak je to s rizikovým kácením. K dispozici má mimo jiné zeolit a keramzit využívaný hojně v zahradnictví. Sázení Rychle rostoucích dřevin, rákosové výrobky, mlatové a štětové cesty, suchomilné rostliny.

Očkování do zahraničí i pro ČR

očkování, očkování do zahraničí, očkování na cesty – Naočkujse.cz je web nabízející očkování proti nemocem v České republice s možností nechat se očkovat ve velkých moravských městech a brzy i v Čechách. Objednat si můžete i očkování do zahraničí při cestách do všech koutů světa, objednávka očkování je možná snadno online vyplněním formuláře, telefonicky nebo e-mailem.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.