+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesty domů-seriál TV Prim

Klíčová slova: cesty domu,iprima,online serialy

E-mail: cestydomu@serialyinfo.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt.Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík (Ladislav Potměšil) a MUDr. Rudolf Bernát (Alois Švehlík) spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo…

Web: cestydomu.serialyinfo.cz

Další související informace

Cestovní pojištění online

cestovní pojištění, pojištění na cesty – Sjednejte si cestovní pojištění online přes internet se slevou 10%. Pokud se v cizině dostanete do potíží máte k dispozici asistenční službu (v českém jazyce 24 hodin denně).

Všechny cestou vedou domů

moody trip vylet cesty autostop fotky videa cestov – Naleznete zde články neboli spíše příběhy z mé cestovatelské kariery:-) určitě přijdou vhod fotografie pořízené během těchto cest a někdy přinesu unikátní cestopisnýdokument který vás semnou provede po celé mé cestě.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Načítání trvalo 0.0749 sekund.