+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cesty domů-seriál TV Prim

Klíčová slova: cesty domu,iprima,online serialy

E-mail: cestydomu@serialyinfo.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. listopadu 2010

Popis: Nová moderní rodinná sága Televize PRIMA autorů Barbary Bulvové a Jana Coufala v režii Jiřího Adamce zavede diváky mezi dvě znepřátelené rodiny.Cesty domů vyprávějí silný emocionální příběh o jejich nepřátelství. O nepřátelství na život a na smrt.Cesty domů budou hledat rodiny Bernátů a Kosíků, dvou známých hradišťských lékařů, které má znovu spojit závěť matky Rudolfa Bernáta. Jejím posledním přáním bylo usmíření obou rodin. Jenže podmínka je téměř nesplnitelná: MUDr. Petr Kosík (Ladislav Potměšil) a MUDr. Rudolf Bernát (Alois Švehlík) spolu mají začít ordinovat. Oni dva? To dřív zamrzne peklo…

Web: cestydomu.serialyinfo.cz

Další související informace

Všechny cestou vedou domů

moody trip vylet cesty autostop fotky videa cestov – Naleznete zde články neboli spíše příběhy z mé cestovatelské kariery:-) určitě přijdou vhod fotografie pořízené během těchto cest a někdy přinesu unikátní cestopisnýdokument který vás semnou provede po celé mé cestě.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Pojištění zvířat

pojištění zvířat, pojištění zvířat na cesty – Informace o pojištění vašich domácích mazlíčků. Jak si ho nechat pojistit na dovolenou a i na jindy. To vše naleznete na našem webu. Dále zde naleznete spoustu dalších informací, nabídku různých pojišťoven a jejich srovnání.

Načítání trvalo 2.0852 sekund.